0

توسعه زیر ساخت های گردشگری آبادانی خراسان رضوی هدف اصلی است

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

توسعه زیر ساخت های گردشگری آبادانی خراسان رضوی هدف اصلی است

مدیرعامل موسسه توسعه گردشگری خراسان رضوی گفت: هدف اصلی فعالیت موسسه توسعه گردشگری گسترش زیرساخت های متوازن این بخش به منظور آبادانی و بهره مندی بیشتر از ظرفیت های استان است.
           
 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران، محسن لشگری افزود: برای رسیدن به این هدف برنامه ریزی های گوناگونی صورت گرفته است که یکی از آنها سرمایه گذاری در تعدادی از شرکت ها و طرح های مرتبط با گردشگری استان است.

وی بیان کرد: موسسه توسعه گردشگری در همین راستا و با حمایت سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی تاکنون 10 تا 60درصد سهام شرکت های نمونه گردشگری چالیدره، دهکده سلامت، سنگ نگاره هایکهن، گردشگری توسعه وعمران هفت حوض، گردشگری بوستان سرخاندیز، توسعه گردشگریزردشت، توسعه و عمران منطقه گردشگری جغتای و توسعه و عمران منطقه گردشگری پیشکوه را در اختیار و مشارکت داشته است و خدمات سفر با رویکرد دستگاههای اجرایی و دولتی را نیز در برنامه دارد.

لشگری افزود: یکی دیگر ازاقدامات موسسه توسعه گردشگری برای رسیدن به اهداف خود، فرهنگ سازی در جهت توسعه گردشگری است و شرکت در نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد و صنعت گردشگری کیش، تهیه بسته های سرمایه گذاری،ایجاد پایگاه اطلاع رسانی و حضور با برنامه در مناطق گردشگری استان، تلاش برای حضور و فعالیت در استان با توجه به ظرفیت های آن و همچنین مشارکت در اسکان زائران از جمله اقدامات و برنامه های این موسسه است.

مدیرموسسه توسعه گردشگری در ادامه به برخی طرح های در دست اقدام این موسسه اشاره کرد و گفت: در حال حاضر نیروهای وابسته به موسسه مشغول اجرای طرحهای آماده سازی در بخشی از اراضی شاندیز و خدمات آبرسانی و پاکسازی مسیل های حادثه خیز و همکاری در پروژه راهسازی هستند و دربهره برداری از چندین موقعیت تفرجگاهی همانند پارک وکیل آباد مشهد ومجموعه توریستی چالیدره نیز مشارکت داریم./گ

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  1:04 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها