0

پرافتخارترين تيم جام از دور رقابت‌ها حذف شد

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

پرافتخارترين تيم جام از دور رقابت‌ها حذف شد

تيم‌هاي ملي آرژانتين و کلمبيا از دور رقابت‌هاي جام جهاني جوانان حذف شدند.


    در ادامه رقابت‌هاي جام جهاني جوانان که به ميزباني کلمبيا در حال برگزاري است، ميزبان رقابت‌ها و پرافتخارترين تيم جام از دور مسابقات حذف شدند.

در نخستين ديدار مرحله يک چهارم نهايي اين رقابت‌ها که بامداد امروز برگزار شد، تيم‌هاي آرژانتين و پرتغال يکي با 6 عنوان قهرماني به عنوان پرافتخارترين تيم جام جهاني و ديگري با 2 عنوان قهرماني به عنوان سومين تيم پرافتخار به مصاف هم رفتند که اين ديدار در وقت‌هاي عادي و تلف شده با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
در نهايت دو تيم در ضربات پنالتي با هم به رقابت پرداختند که در اين مرحله پرتغالي‌ها موفق‌تر عمل کرده و 5 بر 4 به برتري رسيدند تا به عنوان اولين تيم راهي مرحله نيمه نهايي شوند.

در ديگر ديدار کلمبيا ميزبان رقابت‌ها مقابل مکزيک تن به شکست 3 بر يک داد تا در مقابل چشم هوادارانش، دومين شگفتي مرحله يک چهارم نهايي نيز رقم بخورد.

تيم ملي جوانان مکزيک در مرحله نيمه نهايي با برنده ديدار اسپانيا و برزيل بازي مي‌کند و پرتغال نيز به مصاف برنده ديدار فرانسه و نيجريه خواهد رفت.

در ادامه اين مسابقات بامداد فردا دو ديدار ديگر طبق برنامه زير برگزار مي‌شود تا چهره هر 4 تيم صعود کننده به مرحله نيمه نهايي مشخص شود:
فرانسه - نيجريه
برزيل - اسپانيا

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  12:33 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها