0

جان تری مردم لندن را به آرامش دعوت کرد

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

جان تری مردم لندن را به آرامش دعوت کرد

جان تری معترضین انگلیسی را به حفظ آرامش در خیابانهای انگلستان دعوت کرد

John Terry , Cheslea

به نقل از کانون هواداران چلسی در ایران ، کاپیتان جان تری پس از لغو دیدار تیم ملی انگلستان با هلند و همچنین بازی تاتنهام و اورتون در هفته اول لیگ برتر به دلیل نا آرامی های اخیر انگلستان در مصاحبه ای با وب سایت رسمی باشگاه چلسی گفت :" من بسیار متاثر هستم . زمانی که بازی انگلستان با هلند و یا دیداری در لیگ برتر لغو می شود ، خیلی ناراحت کننده است." وی ادامه داد :" تصویری که ما می بینیم همان چیزی است که در جوامع دیگر وجود دارد ، برای خانواده ها ، تجارت ها ، در شهر های زیادی ، مردمان زیادی خانه ها و شغل خود را از دست داده اند . این اتفاق خوبی برای دیدن نیست. ما خواستار بازگشت آرامش و امنیت به خیابان ها هستیم . پلیس کار بزرگی کرده و همه را آرام کرده است . امیدواریم در شب های دیگر نیز بهتر از این باشد." تری به عنوان کاپیتان تیم ملی انگلستان و یکی از ورزشکاران بزرگ بریتانیا گفت :" خیلی از مردم و بچه های در خیبانها عاشق فوتبال هستند ،وقتی چنین اتفاقاتی رخ دهد ، لزومی ندارد تا مردم را شوق دهیم . آنها می خواهند با مردمی ارتباط داشته باشند که از گذشته آنها آمده باشند ، مانند خیلی از بازیکنان . من خودم از محله فقیری آمده ام و در خیابان های آنجا بزرگ شده ام . من همچنان می توانیم با مردم رابطه داشته باشیم ، خانواده من هنوز در همان محله ای که بزرگ شده ام هستند ، من در سال چند بار به آنجا می روم و کودکان را در باشگاه های نوپا می بینم و می دانم هنوز هم در آنجا کارگرانی هستند که کار می کنند ، و همچنین به مدرسه کودکی هایم می روم." جان تری اضافه کرد :" کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که با هم باشیم و پیغام خود را مصرانه و با دعوت با آرامش در خیابان ها بگویم . بازیکنان زمانی که جوان بودند در موقعیت های مشابهی قرار گرفته اند ، و ما زمانی که جوان بودیم اینچنین انجام ندادیم."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

یک شنبه 23 مرداد 1390  9:59 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها