0

معادل سازی مدرک پیام نور

 
peyman84
peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم

معادل سازی مدرک پیام نور

معادل سازی مدرک پیام نور یک اظهارنظر شخصی است
تبریز - خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مدرک دانشگاه پیام نور معادل نمی شود و هر آنچه در این زمینه مطرح شده، یک اظهارنظر شخصی است.

ضیا اله اعزازی پیش از ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگار مهر در واکنش به برخی اظهارنظرهای غیرکارشناسی توسط برخی افراد در خصوص معادل شدن مدرک دانشگاه پیام نور اظهار داشت: چنین چیزی واقعیت ندارد و دانشگاه پیام نور نه تنها زیر نظر وزارت علوم است، بلکه مدارک این دانشگاه همیشه و کاملاً معتبر است.

اعزازی افزود: اگرقرار باشد مدرک دانشگاه پیام نور ارزیابی شود، قبل از این بایستی مدرک برخی دانشگاههای دیگر مورد ارزشیابی قرار گیرد.

وی تاکید کرد: امروز جایگاه علمی دانشگاه پیام نور بسیار بالاست و هیچ تردید و ابهامی نیز در آن وجود ندارد و نتایج ارزیابی های مختلف از جمله آنچه سازمان سنجش منتشر کرده است، حاکی از کیفیت بالای علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان پیام نور است.

اعزازی با اشاره به اینکه مدرک دانشگاه پیام نور نیازی به ارزشیابی ندارد گفت: اظهارات اخیر در خصوص مدرک پیام نور یک اظهارنظر شخصی است و به کمیسیون آموزش مجلس ارتباطی ندارد و در صورت نیاز کمیسیون آماده است موارد را مورد بررسی قرار دهد.

نور

یک شنبه 23 مرداد 1390  4:17 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها