0

در گفت‌وگو با فارس؛ اصغري: سريال تلويزيوني زندگي شهيد كاوه را آماده مي‌كني

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

در گفت‌وگو با فارس؛ اصغري: سريال تلويزيوني زندگي شهيد كاوه را آماده مي‌كني


در گفت‌وگو با فارس؛
اصغري: سريال تلويزيوني زندگي شهيد كاوه را آماده مي‌كنيم

خبرگزاري فارس: تهيه كننده فيلم «شور شيرين» گفت: توافقاتي با صدا و سيما صورت گرفته است كه پس از آماده شدن فيلم سينمايي و اكران فيلم زندگي شهيد كاوه، نسخه سريالي «شور شيرين» را آماده كنيم.

ابراهيم اصغري تهيه‌كننده در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: اواخر هفته تدوين فيلم به صورت كامل به پايان خواهد رسيد. صداگذاري اوليه انجام شده و پس از پايان تدوين، صداگذاري و ميكس نهايي فيلم آغاز خواهد شد. هم‌زمان جلوه‌هاي ويژه رايانه‌اي فيلم توسط حسين حشمت‌نيا و گروه‌شان در حال انجام است.
وي درباره تهيه نسخه سريالي از اين فيلم سينمايي توضيح داد: از ابتدا كه كار ساخت فيلم را آغاز كرديم پيش‌بيني مي‌شد كه به دليل اهميت موضوع و قصه صدا و سيما هم تمايلي براي نسخه سريالي از اين فيلم باشد. توافقاتي با صدا و سيما صورت گرفته است كه پس از آماده شدن فيلم سينمايي و اكران آن، نسخه سريالي آن را آماده كنيم.
اصغري در ادامه گفت: در حال حاضر تمام تلاش ما آماده كردن نسخه سينمايي «شور شيرين» است كه در مدت زمان 100 دقيقه آماده نمايش خواهد شد.
وي درباره نسخه سريالي آن توضيح داد: در نسخه سريالي اين فيلم قصه جامع‌تري را بايد ارايه دهيم بخشي‌هاي از صحنه‌ها ضبط شده اما بخش‌هايي از آن بايد فيلمبرداري شود كه البته همه چيز به توافقات با صدا و سيما خواهد داشت.
تدوين فيلم توسط حسن ايوبي انجام مي‌شود و صداگذاري و ساخت موسيقي به ترتيب برعهده جهانگير ميرشكاري و ستاراوركي است.
رضا رويگري، ماه چهره خليلي، حميد عمارلو، شبنم قلي‌خاني، پرديس افكاري، علي كشوري، مهرداد شيرعلي، مجتبي ودودي، منوچهر اميريان، مرضيه شاملو، ياسر حمزه و كميل سهيلي از بازيگران «شور شيرين» هستند.
فيلم سينمايي «شور شيرين» كه به كارگرداني «جواد اردكاني» زندگي شهيد كاوه را به تصوير مي‌كشد، با مشاركت بنياد سينمايي فارابي ساخته مي‌شود.

 

 

یا حسین (ع)

یک شنبه 23 مرداد 1390  3:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها