0

حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد در بازديد از خبرگزاري فارس: اميدوارم «دولت مخفي»

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد در بازديد از خبرگزاري فارس: اميدوارم «دولت مخفي»

 


حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد در بازديد از خبرگزاري فارس:
اميدوارم «دولت مخفي» اثري ماندگار درباره مرحوم ابوترابي شود

خبرگزاري فارس: حجت‌الاسلام محمد‌حسن ابوترابي‌فرد درخصوص سريال «دولت مخفي» با محوريت زندگي مرحوم «سيد علي‌اكبر ابوترابي» با بيان اين كه مروري بر فيلم‌نامه اين سريال داشتم، گفت: مجموعه‌اي از آزادگان عزيز در اين زمينه فعال هستند و اميدوارم اثر ماندگاري توليد شود.

حجت‌الاسلام «محمد‌حسن ابوترابي‌فرد» معاون قوانين مجلس شوراي اسلامي در بازديد از خبرگزاري فارس درخصوص ساخت سريال «دولت مخفي» با محوريت زندگي مرحوم «سيد علي‌اكبر ابوترابي» در گفت‌وگو با خبرنگار سينمايي فارس گفت: در جريان فيلمنامه اين فيلم هستم و گفت‌وگوهايي هم در اين باره داشتيم.
وي در ادامه افزود: مجموعه‌اي از آزادگان عزيز هم در اين حوزه فعال هستند و اميدوارم كه اثر ماندگاري در اين زمينه توليد شود.
حجت‌الاسلام ابوترابي‌فرد در ادامه بيان داشت: بنده هنوز فيلم‌نامه را مطالعه نكرده‌ام ولي مروري بر آن داشته‌ام. دوستاني كه مي‌توانستند در اين حوزه نقطه‌نظرات مفيدي را ارائه كنند، فيلمنامه را مطالعه و نقدشان را منعكس كرده‌اند و هنوز از ظرفيت‌هايي كه وجود دارد، استفاده مي‌كنند براي اين كه به يك فيلم‌نامه قابل قبول برسند.
وي در پايان اظهار اميدوراي كرد سريال «دولت مخفي» درمجموع يك كار مفيد و قابل قبول باشد.
به گزارش فارس، سريال «دولت مخفي» در 26 قسمت 45دقيقه‌اي به كارگرداني «عبدالحسن برزيده» و به تهيه‌كنندگي عليرضا جلالي و حميد آخوندي در شبكه دو سيما ساخته خواهد شد و داستان آن درباره اسراي ايراني در عراق با محوريت زندگي آزاده «سيد‌ علي‌اكبر ابوترابي» است.
اين سريال برگرفته از زندگي مرحوم ابوترابي و خاطرات واقعي اين آزاده در زمان اسارت در عراق است.

 

یا حسین (ع)

یک شنبه 23 مرداد 1390  3:05 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها