0

رسيدگي فوري مسئولان به 13 ماه بلاتكليفي كارگران نساجي قائم شهر

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

رسيدگي فوري مسئولان به 13 ماه بلاتكليفي كارگران نساجي قائم شهر

امام جمعه قائم شهر خواستار شد
رسيدگي فوري مسئولان به 13 ماه بلاتكليفي كارگران نساجي قائم شهر

امام جمعه موقت شهرستان قائم شهر گفت: اگر مسئولي از بابت 13 ماه عدم دريافت حقوق توسط كارگران كارخانه نساجي قائم شهر از غصه «دق» كند، شايسته است.
حجت الاسلام والمسلمين صادق سليماني با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبني بر شناسايي نقاط ضعف و قوت نظام، گفت: نابودي كارخانه نساجي قائم شهر كه ده ها هزار نفر به طور مستقيم و غيرمستقيم از آن ارتزاق مي كنند از جمله نقاط ضعف كشور است كه به هيچ وجه نه تنها شايسته جمهوري اسلامي نيست، بلكه يك فاجعه است.
سليماني افزود: اگر مسئولان از غصه 13 ماه حقوق نگرفتن كارگران نساجي مازندران دق كنند، شايسته هست، چرا كه كدام مسئول حقوق ماهيانه اش به تعويق مي افتد اين يك واقعيت تلخ است كه با آن روبرو هستيم.
وي ناهماهنگي مسئولان شهرستان را مشكل اصلي بحران نساجي مازندران مطرح كرد كه همه مسئولان شهرستاني و استاني و حتي كشور در اين زمينه قصور دارند.
خطيب جمعه قائم شهر وجود دوگانگي در عملكرد دو نماينده شهرستان بر سر نساجي مازندران و نفي و خنثي سازي كارهاي همديگر را از ديگر معضلات اين صنعت در قائم شهر اعلام كرد يكي ديگري را به مصادره در كارهاي انجام شده در نساجي به نفع خويش و ديگري آن يكي را به مخالفت و مزاحمت در انجام كارهاي نساجي متهم مي كند.
لازم به ذكر است نساجي مازندران يكي از صنايع قديمي كشور است كه كار نوسازي و احياي اين صنعت به دستور رئيس جمهور در سفر اول هيئت دولت به مازندران صادر شد و با واگذاري مالكيت و سهام اين شركت به سرمايه گذار خارجي از كشور تركيه مقرر شد علاوه بر نوسازي و احياي صنعت نساجي مازندران، مطالبات و حق و حقوق معوقه كارگران نيز پرداخت شود كه متاسفانه تاكنون علي رغم اعتراض كارگران اقدامي از سوي مسئولان صورت نگرفته است.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

یک شنبه 23 مرداد 1390  2:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها