0

آغاز اردوی تیم‌ ملی واترپلو در استان زنجان

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

آغاز اردوی تیم‌ ملی واترپلو در استان زنجان

اردوي تيم‌ ملي واترپلو جوانان زير 17 سال ایران دراستان زنجان آغاز شد تا این تیم با آمادگی کامل راهی مسابقات جوانان آسیا شود.
           
 

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران؛مربی زنجانی تیم‌ ملی واترپلو زیر 17 سال ایرانی گفت:  افراد اعزامي به مسابقات آسيايي مالزي زير نظر سرمربي اوكرايني در استخر شهید شهبازی مجموعه ورزشی 15 خرداد زنجان آغاز شد.

نجفی با اشاره به اینکه اين اردو که از سه روز پیش آغاز شده است،افزود: 25 ورزشكار با هدایت "واديم اسكراتف‌سر" از اوكراين به مرور آخرین تمرینات در اردوی زنجان خواهند پرداخت تا ضمن دست‌یابی به آمادگی لازم، ترکیب اصلی تیم‌ملی جوانان نیز برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص شود که خوشبختانه همه شرایط لازم برای برگزاری یک اردوی ایده‌آل در زنجان فراهم است.

وی با اشاره به اینکه این رقابت ها در اوایل مهرماه امسال در مالزی برگزار خواهد شد خاطر نشان کرد: از 25 بازیکن حاضر در این مرحله از اردو، عليرضا مقدم، نيما شهبازي، هادي محمدي، امير حنيفي و اميرحسين رحماني جزو 5 بازیکن زنجانی حاضر در این اردو هستند که همه تلاش خود را برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی تيم‌ملی به‌کار می‌گیرند./گ

           
     

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  9:13 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها