0

«كماندوي تنها» «جاني دپ» متوقف شد

salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6597

خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: فرهنگ و هنر - سينما

شركت فيلمسازي «والت ديزني» تهيه و توليد فيلم جديدش «كماندوي تنها» با حضور «جاني دپ» را متوقف كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، چندي پيش اعلام شد، اين فيلم توسط «گور وربينسكي» كارگرداني مي شود.

بنا بر اعلام كامينگ سون، كمپاني والت ديزني علت اين مساله را تمركز بر ساخت يك پروژه ديگر اعلام كرده است كه برايش الويت توليد بيشتري داشته است.

قرار بود «جاني دپ» در فيلم «وربينسكي» نقش‌آفريني كند، اما اين كارگردان اخيرا گفته بودكه داستان فيلمش از نگاه «تونتو» روايت مي‌شود و نه كماندوي تنها.

«وربينسكي» در مصاحبه‌اش با لس‌آنجلس تايمز گفت: تنها كاري كه قصد دارم انجام دهم روايت داستان «دن‌كيشوت» از ديد «سانچو» است. همان‌طور كه صادقانه به «جاني» گفتم، نقش اصلي از آن «تونتو» است. ما نمي‌خواهيم دوباره همان داستان را بگوييم، همه قصه را مي‌دانند. من قصد ندارم همان قصه را تكرار كنم.

وي در ادامه گفت: من نسخه‌اي را مي‌خواهم كه از ديد يك راوي غيرمعتمد كه كمي هم ديوانه است روايت شود، اما سوال اصلي اين است كه آيا او ديوانه است يا دنيا؟ از نظر من اين شگفت‌انگيز است.

«وربينسكي» و «جاني دپ» تاكنون در چهار فيلم همكاري داشته‌اند. سه قسمت اول «دزدان دريايي كارائيب» كه كارگرداني آنها را «وربينسكي» برعهده داشت و «جاني دپ» نقش كاپيتان «جك اسپارو» را در آنها بازي كرد، مجموعا فروش 2 ميليارد و 670 ميليون دلاري داشتند و مورد استقبال چشم‌گير اهالي سينما قرار گرفتند.

شرکت والت‌ديزني يکي از بزرگ‌ترين شرکت‌هاي رسانه‌اي و سرگرمي جهان است.

اين شرکت در 16اکتبر 1923به وسيله دو برادر، «والت» و «روي او.» (.Roy O) ديزني، به عنوان يک استوديو کوچک انيميشن‌سازي تأسيس شد و چندي بعد به يکي از بزرگ‌ترين استوديوهاي هاليوود، صاحب يازده شهر بازي و چند شبکه تلويزيوني از جمله اي‌بي‌سي تبديل شد.

اين شرکت در سال 1930 با کمک شرکت کلمبيا پيکچرز موفق به عرضه مجموعه تلويزيوني کارتوني ميکي ماوس شد.

دفتر مرکزي شرکت ديزني و امکانات اصلي توليد آن در کاليفرنيا، در استوديوي والت ديزني (بربنک) قرار دارند. اين شرکت يکي از اعضاي ميانگين صنعتي داو جونز است و در سال 2006، مبلغ 34.3 ميليارد دلار درآمد داشته‌است.

تا سال 1955، شرکت ديزني فقط روي فيلم‌هاي کارتون کار مي‌کرد.

شرکت ديزني در واقع شامل شرکت توليد فيلم ديزني، شرکت صفحه‌پرکني، و همچنين برگزارکننده برنامه‌هاي نمايشي داخل سالن نيز مي‌باشد. از سال 2002 اين شرکت توسط آقاي «ديک کوک» اداره مي‌شود.

والت ديزني (1901 تا 1966 م.) از سازندگان فيلم‌هاي انيميشن (کارتوني) بنام آمريکايي بود.

آفريننده ميکي ماوس در 15 دسامبر سال 1966 درگذشت.

یا حسین (ع)

شنبه 22 مرداد 1390  7:49 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها