0

گواردیولا: اگربخواهم درجریان ماجرای سسک قرار بگیرم به توئیتر پیکه وپویول رجوع نمی کنم

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

گواردیولا: اگربخواهم درجریان ماجرای سسک قرار بگیرم به توئیتر پیکه وپویول رجوع نمی کنم

هنوز خبر انتقال رسمی سسک به بارسلونا منتشر نشده است

 

Pep Guardiola, Barcelona
 
«می دانم که روند انتقال سسک به بارسا خیلی پیش رفته است و هنوز امضای قرارداد باقی مانده. سسک هنوز اینجا نیست. زمانی که او بازیکن تیم ما شود، در این مورد نظرم را خواهم گفت.» این واکنش گواردیولا در مورد انتقال قریب الوقوع سسک به رختکن بارسلوناست

به نظر می رسد که سسک به زودی قراردادی 34 میلیون یورویی به اضافه 6 میلیون یوروی متغیر را با بارسا به امضا می رساند و گواردیولا تصمیم گرفته با محافظه کاری در این رابطه رفتار کند.

این درحالی است که پیکه و پویول روز گذشته در صفحات توئیترشان آمدن سسک به بارسا را به او خوشامد گفتند. این انتقال هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی گویا کار تمام شده است.

این بازیکن جوان و کاپیتان آرسنال احتمالا روز یکشنبه وارد بارسلونا خواهد شد و صبح روز دوشنبه تستهای پزشکی را پشت سرخواهد گذاشت و مراسم معارفه اش عصر روز دوشنبه انجام خواهد شد.

گواردیولا در ادامه صحبتهایش دراین باره گفت:« شبکه های اجتماعی توقف ناپذیر هستند ولی اگر من بخواهم بدانم که ماجرای انتقال سسک به کجا کشیده شده، از صفحه توئیتر پویول و پیکه استفاده نمی کنم و مستقیمابا آندونی سوبی سارتا (مدیر فنی) و جوسپ ماریا بارتومئو (نایب رئیس ورزشی باشگاه) صحبت می کنم.»

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  7:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها