0

نظرسنجی: بهترین ترکیب رئال در ال کلاسیکو چیست؟

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

نظرسنجی: بهترین ترکیب رئال در ال کلاسیکو چیست؟

به نظر شما، مورینیو در دیدار فردا شب باید تیمش را با چه ترکیبی روانه میدان کند؟

 


Real Madridرئال مادرید

دروازه بان

ایکر کاسیاس

در کیفیت و پرستیژ کاسیاس در تیم رئال تردیدی نیست. هیچ دروازه بانی نمی تواند او را در سانتیاگو برنابئو در حاشیه قرار دهد.

Real Madrid

مدافعان

آلوارو آربلوا
Real Madrid

یک ذخیره مطمئن برای همه پست های خط دفاعی. اگر راموس نتواند بازی کند، آربلوا می تواند جای او را در سمت راست خط دفاعی بگیرد.


په په
 

او بازیکن مورد علاقه مورینیو است. سرمربی پرتغالی هر دستوری بدهد، او در زمین به بهترین نحو اجرا می کند. ممکن است او در این دیدار بار دیگر در میانه زمین به میدان برود.

Real Madrid

ریکاردو کاروالیو
 Real Madrid

بی تردید او یکی از بهترین خریدهای فصل قبل رئال است. حضور او در ترکیب اصلی، وزن خط دفاعی رئال را افزایش می دهد.


مارسلو
 

یکی از بهترین بازیکنان فصل قبل رئال همچنان به بازی های خوبش در سمت چپ خط دفاعی ادامه می دهد و  به نظر نمی رسد در حال حاضر کسی بتواند این پست را از چنگ او در بیاورد.

Real Madrid

هافبک ها


ژابی آلونسو
Real Madrid

او دماسنج بازی رئال است. شخصیت، قدرت ذهنی و توانایی بالای او در هدایت تیم نشانه ارزش او برای رئال است.


سامی خدیرا
 

بازی او شاید طرفداران زیادی نداشته باشد اما برای تیم مورینیو از ارزش بالایی برخوردار است. مهمترین ویزگی بازی او، انظباط او در بازی است. البته کوئنترائو هم می تواند در این پست بازی کند.

Real Madrid

فابیو کوئنتراو
Real Madrid

اگر برای یک بازیکن به اندازه ای که برای کوئنترائو پول خرج شده، هزینه کنید، مطمئنا از او زیاد استفاده خواهید کرد. او می تواند هم در مرکز زمین بازی کند و هم در کناره ها. البته پست اصلی او دفاع چپ است اما احتمالا در این بازی کمی جلوتر بازی خواهد کرد.


مهاجمان

مسوت اوزیل
 

ستاره آلمانی خیلی زود جای خود را در ترکیب اصلی به دست آورد و با وجود باز گشت کاکا، همچنان در ترکیب اصلی به میدان می رود. رئالی ها برای پیروزی به درخشش او نیاز دارند.

Real Madrid
کریس رونالدو
Real Madrid

توانایی بالای او در گلزنی و روحیه مبارزه طلبش، رونالدو را به نماد رئال مورینیو تبدیل کرده است. او هنوز یک بار رئال را مقابل بارسا به پیروزی رسانده؛ پس دلیلی وجود ندارد که برای بار دوم نتواند این کار را انجام دهد.


کریم بنزما
 

او در دیدارهای پیش فصل بسیار درخشان ظاهر شد و اکنون به مهاجم اول رئالی ها تبدیل شده است. البته اگر بخواهد این جایگاه را حفظ کند، درخشش در چنین دیدارهایی از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  7:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها