0

خط و نشان سرمربي قطر براي حريفان

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

خط و نشان سرمربي قطر براي حريفان

سرمربي برزيلي تيم ملي فوتبال قطر گفت: بازيکنان از اهميت رقابت‌ها به خوبي آگاه هستند و اراده رسيدن به روياي جام جهاني را در ساق‌هاي آنها مي‌بينم.


   لازاروني، سرمربي جديد تيم ملي قطر در نشست خبري در جمع خبرنگاران در مورد شرايط تيم ملي قطر در آستانه مرحله گروهي رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا گفت: اهميت برگزاري اين مسابقات را به خوبي مي‌دانيم. با اين حال رسيدن به جام جهاني برزيل امري دشوار اما غير ممکن نيست.

وي ادامه داد: به تازگي هدايت تيم ملي قطر را برعهده گرفته‌ام و زمان زيادي از اين موضوع نمي‌گذرد، اما آرزويم اين است که بهترين نتايج را همراه با عنابي‌ها (لقب تيم ملي قطر) کسب کنم.

لازاروني با بيان اينکه براي هماهنگ کردن بازيکنان تيم ملي بايد تمرينات سخت و مستمري را انجام دهيم، تأکيد کرد: دو بازي دوستانه با تيم‌هاي ملي عراق و امارات قبل از آغاز آستانه مرحله گروهي رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا مي‌تواند کمک زيادي به هماهنگي بين بازيکنان کند.

وي گفت: بازيکنانم از اهميت برگزاري رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني به خوبي آگاه هستند و اراده رسيدن به روياي جام جهاني را در ساق‌هاي آنها مي‌بينم.

سرمربي قطر با اعلام اضافه شدن يک مربي به کادرفني اين تيم گفت: با گذشت زمان و بازگشت اعتماد به نفس به بازيکنان تيم ملي، در آينده نتايج همراه با موفقيت را کسب خواهيم کرد.

قطر در گروه پنجم مرحله گروهي رقابت‌هاي مقدماتي جام جهاني 2014 برزيل در منطقه آسيا با تيم‌هاي بحرين، اندونزي و ايران همگروه است.

 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  5:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها