0

روشن:سعي مي‌كنيم حاشيه‌ها را مديريت كنيم

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

روشن:سعي مي‌كنيم حاشيه‌ها را مديريت كنيم

رييس کميته فني باشگاه استقلال معتقد است که اين کميته تشکيل شده است تا حاشيه‌هاي اطراف تيم را مديريت کند تا آسيبي به تيم نرسد.


  رييس کميته فني باشگاه استقلال با مثبت ارزيابي کردن عملکرد مس کرمان گفت: مس تيم واقعا خوبي است و بازي با مس بسيار مشکل است. ما هم مزد کارهايي که در استقلال انجام شده بود، را گرفتيم هرچند مس تيم دست و پا بسته‌اي نبود.


روشن در واکنش به صحبت‌هاي مرفاوي مبني بر اين که مس بازي کرد و استقلال پيروز شد، گفت: هر مربي بايد اين حرف را بزند. به هر حال اين جزء صحبت‌هايي است که يک مربي انجام مي‌دهد که تيمش خوب بود، اما نتيجه‌ نگرفت. هر کسي که بتواند از موقعيت استفاده کند، موفق‌تر است. مظلومي از مس شناخت داشت. البته آن‌ها هم از استقلال شناخت داشتند، اما مظلومي بهتر کار کرد و پيروز شد.


رييس کميته فني باشگاه استقلال در مورد نحوه انتخاب اعضاي کميته فني اظهار کرد: نزديک به 12 نفر را به فتح‌الله‌زاده پيشنهاد داديم و خود او از بين آن‌ها چهار نفر را انتخاب کرد، بقيه به کميته آکادمي مي‌روند.


وي در مورد برنامه‌هاي کميته فني بيان کرد: کار اين کميته از چهارشنبه آغاز مي‌شود. برنامه‌هاي آن نيز تکيمل شده است و روي سايت باشگاه قرار خواهد گرفت.


روشن با اعلام اين موضوع که‌ کميته فني سپر بلاي باشگاه است، گفت: ما آمده‌ايم که باشگاه خودمان را درست و کامل کنيم. سعي مي‌کنيم که حاشيه‌ها را از اطراف مديريت باشگاه کم کنيم. اگر کسي بخواهد براي فتح‌الله‌زاده و مديريت باشگاه حاشيه بسازد، کميته فني سپر بلا است. کميته فني جلوتر از همه است تا هيچ آسيبي به تيم نرسد.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  5:48 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها