0

جشنواره فیلم نان برگزار می‌شود

 
salarezeynab
salarezeynab
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 6597
محل سکونت : تهران

جشنواره فیلم نان برگزار می‌شود

 

جشنواره فیلم نان برگزار می‌شود
نخستین جشنواره فیلم نان با عنوان جشنواره برکات به منظور استفاده از ظرفیت هنر هفتم در معرفی و تبیین اهمیت چرخه تولید، توزیع و مصرف نان آذرماه امسال برگزار می‌شود.

 

به گزارش خبرگزاری مهر، این جشنواره به آثاری اختصاص دارد که موضوع  و مضمون آن با اهمیت و جایگاه گندم و نان مرتبط باشد. اهداف این جشنواره عبارتند از توجه ویژه به ارزش والا و جنبه‌های فرهنگی و معنوی نان، توجه به اصلاح الگوی مصرف و کاهش بازیافت و ضایعات نان، معرفی تلاش‌های عرصه کاشت، داشت و برداشت، توجه به جایگاه استراتژیک گندم و نان در عرصه‌های بین‌المللی، بررسی آثارهنرمندان و فرهیختگان جامعه در تولید آثار هنری مرتبط با چرخة تولید، توزیع و مصرف نان به عنوان قوت غالب مردم، بستر سازی مناسب برای همکاری، برنامه‌ریزی،آموزش، ساماندهی و تقویت جریان فیلم سازی با موضوع نان، ایجاد زمینه و بستر مشارکت و تعامل در تولید آثار مناسب مابین صنعت نان وهنرمندان، پیوند سینما و صنایع نان با رویکرد به موضوع جهاد اقتصادی.

تمام آثار بلند و کوتاه سینمایی، مستند، پویانمایی و نماهنگ می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند. بخش ویژه‌ای برای ایده‌های نو و فیلمنامه‌نویسی در نظر گرفته شده است. فراخوان و مقررات جشنواره در هفته اول شهریورماه منتشر خواهد شد.

یا حسین (ع)

شنبه 22 مرداد 1390  5:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها