0

افتتاح 1408 واحد مسكن مهر در كاشان

 
alizare1
alizare1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 6234
محل سکونت : یزد

افتتاح 1408 واحد مسكن مهر در كاشان

بعد از ماه رمضان صورت مي‌گيرد؛
افتتاح 1408 واحد مسكن مهر در كاشان

خبرگزاري فارس: فرماندار كاشان از افتتاح و بهره‌برداري از يك هزار و 408 واحد مسكن مهر اين شهرستان در بعد از ماه مبارك رمضان خبر داد.

عليرضا جوادي امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در كاشان گفت: اين تعداد واحد در فاز اول طرح مسكن مهر به متقاضيان اولويت اول مسكن در اين شهرستان واگذار مي‌شود.


وي طرح مسكن مهر را در برنامه‌هاي دولت، طرح بسيار عظيمي براي اسكان محرومان و اقشار كم ‌درآمد جامعه دانست.


فرماندار كاشان با اشاره به اعتراضات متقاضيان مسكن مهر كاشان در ارتباط با قيمت تمام شده واحدها تصريح كرد: مواردي از جمله تكميل طرح و استفاده از مصالح مرغوب در ساخت مسكن مهر كاشان، موجب افزايش قيمت تمام شده واحدها نسبت به طرح‌هاي مشابه در شهرهاي ديگر كشور توسط اتحاديه ارائه شده ‌است.


جوادي خاطرنشان كرد: حساسيت متقاضيان مسكن براي اعلام قيمت تمام شده واحدها، اداره مسكن و شهرسازي و فرمانداري شهرستان ويژه كاشان را بر آن داشت تا خواستار اعزام كارشناسان نظام مهندسي استان اصفهان به اين شهرستان براي برآورد قيمت‌ها شوند.


به گفته وي بازرسان كارشناسان نظام مهندسي استان اصفهان پس از بازرسي جامع و كاملي كه از طرح مسكن مهر كاشان داشتند گزارشات خود را در زمينه كميت، كيفيت و قيمت تمام شده طرح ارائه دادند.


وي ابراز داشت: اميدواريم بعد از بررسي گزارش بازرسان نظام مهندسي استان اصفهان از طرح مسكن مهر شاهد كاهش قيمت تمام شده مسكن مهر كاشان باشيم.


جوادي در ادامه يادآور شد: به نظر ميرسد تعدادي افراد سودجو كه به دنبال منافع شخصي خود هستند بعد از خريداري امتيازات تعدادي از متقاضيان مسكن مهر كاشان در اعتراض به قيمت تمام شده اين واحدها نقش اصلي را داشته‌اند و به دنبال فضاسازي منفي بوده‌اند.


به گفته وي اين اقدام افراد سودجو نيز كه در راستاي منافع شخصي آنان بوده در دست بررسي است تا در زمان مقرر به آن رسيدگي شود.

وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

******

شنبه 22 مرداد 1390  4:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها