0

مانچيني: توس مي‌ماند چون مشتري ندارد!

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

مانچيني: توس مي‌ماند چون مشتري ندارد!

روبروتو مانچيني سرمربي منچسترسيتي با بيان اين که هيچ تيمي خواستار جذب توس نيست عنوان کرد که از ماندن او در الاتحاد خوشحال خواهد شد.


    اگر چه در هفته‌هاي اخير شايعه‌هاي زيادي درباره انتقال کارلوس توس، مهاجم آرژانتيني منچسترسيتي به گوش مي‌رسيد، اما روبرتو مانچيني سرمربي ايتاليايي اين تيم اعلام کرد که توس بر خلاف ميل باطني‌اش همچمنان در منچسترسيتي باقي خواهد ماند، چرا که هيچ باشگاهي خواستار به خدمت گرفتن او نيست.

آپاچي فوتبال آرژانتين پس از شرکت در رقابت‌هاي کوپا آمريکا 2011 آرژانتين و پشت سر گذاشتن دوران استراحت به تمرينات منچسترسيتي پيوست. او بارها اعلام کرد که نمي‌خواهد در منچسترسيتي بماند، اما پيدا است که به خواسته خود نرسيده چرا که به گفته مانچيني هيچ باشگاهي خواستار جذب توس نيست.

مانچيني اضافه کرد: نمي‌دانم که آيا توس مي‌ماند يا نه اما آن گونه که پيدا است انتقال او سخت به نظر مي‌رسد. توس در حال حاضر با تيم است و هيچ تيمي خواستار جذب او نيست؛ اگر در منچسترسيتي باقي بماند خوشحال خواهم شد.

منچسترسيتي براي حضور هر چه بهتر در فصل جديد حدود 58 ميليون يورو هزينه کرده است. از شاخص‌ترين و پر صداترين خريدهاي اين تيم مي‌توان به سرخيو آگرو هم وطن توس اشاره کرد البته بايد به اين ليست گايل کليشي و استفان ساويچ صرب را نيز اضافه کرد. اين تيم همچنين مي‌خواهد سمير نصري هافبک پرتغالي آرسنال را که قيمت پيشنهادي او در بازار نقل و انتقالات 22 ميليون پوند است، به خدمت بگيرد.

مانچيني در اين باره اظهار کرد: نمي‌دانم در حال حاضر وضعيت چگونه است. فصل جديد براي تيم ما از دوشنبه شروع مي‌شود. اين در حالي است که هنوز تيم کامل بسته نشده است. اميدوارم که در اسرع وقت تيم را کامل کنيم، چرا که به بازيکنان ديگري نيازمنديم. بر اين باورم که باشگاه همچنان مشغول اين کار است اما در هر حال آسان نخواهد بود.

مانچيني که فصل قبل منچسترسيتي را قهرمان جام حذفي انگليس کرد، خاطر نشان کرد: بايد در روزهاي اخير و در اسرع وقت نفرات مورد نظر را به خدمت گيرم و ترکيب تيم را کامل کنم. اين موضوع براي ما بسيار مهم خواهد بود. انتظار مي‌رود آگرو مهاجم جديد منچسترسيتي که او را در ازاي 38 ميليون پوند از اتلتيکو مادريد اسپانيا به خدمت گرفتند، در بازي دوشنبه اين تيم مقابل سوانسي (تيم تازه وارد به ليگ برتر) شرکت نکند چرا که آمادگي براي بازي 90 دقيقه‌اي را ندارد.

مانچيني در اين باره تصريح کرد: آگرو به احتمال زياد 40 يا 45 دقيقه به ميدان خواهد رفت، براي ما مهم اين است که او به آمادگي بدني برسد.

 
 

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها