0

اسدي: در درياي بدون ماهي بازي کرديم

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

اسدي: در درياي بدون ماهي بازي کرديم

اميدوارم ديگر اين استاديوم را خالي نبينيم و هميشه شور و شوق را در اين استاديوم شاهد باشيم

مرتضی اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز در مورد بازی مقابل شاهین و برد شیرین تراکتور گفت : بازی سختی را پشت سر گذاشتیم ، این تیم یک فوتبال بسته ای را به نمایش گذاشته بود و از طرف دیگر با بردی که در بازی مقابل بدست آورده بود انگیزه ای بالای بدست آورده بود ولی با کمک خدا توانستیم با برد این بازی را پشت سر بگذاریم 
 اسدی استادیوم خالی را این چنین توصیف می کند : در بازی دیشب وقتی وارد استادیوم شدیم ، انگار وارد کویر شدیم و یا بهتر بگویم انگار در یک دریای بدون ماهی بودیم و این صندلی های خالی خیلی زیاد به چشم می خورد و جای تاسف دارد استادیومی که شور و شوق را به فوتبال ایران آورد را این چنین سوت و کور بر روی آنتن فرستاد و به دنیای فوتبال فریاد زد که ما می توانیم 
 اسدی در مورد بازی با داماش اظهار داشت : این تیم سال اول است که به لیگ برتر آمده و ستاره های خوبی را جذب کرده و در هفته گذشته نیز بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت . من در مورد این تیم زیاد اطلاعات ندارم ولی در روزهای آتی کادر فنی با آنالیز این تیم اطلاعات این تیم را در اختیار ما خواهند داد
 کاپیتان تراکتور در مورد اختلاف و مشاجره ششگلانی و جعفری دخالت نمی کند و ادامه می دهد : من در جریان این اختلافات نیستم و فقط در این حد اطلاع دارم که سردار را به استادیوم راه نداده اند و در این مورد باید بگویم که تراکتور یک باشگاه مردمی و متعلق به مردم آذربایجان است و نباید کسی در راه پیشرفت این باشگاه سنگ اندازی بکند . این باشگاه اهداف بزرگی برای این فصل دارد و یکی از مدعیان اصلی قهرمانی و سهمیه آسیایی است و رسیدن به این هدف بزرگ که آرزوی فوتبالی مردم آذربایجان است نیازمند همکاری تمامی مسئولان است و مقامات استانی اعم از استانداری ، هئیت فوتبال و شخصیت های بزرگ اقتصادی به همراه این هواداران پرشور باید دست در دست هم بدهند و این باشگاه مردمی را را به اهداف خود برسانند
 اسدی در خاتمه سخنانش اظهار امیدواری کرد که دیگر این استادیوم را خالی نبینیم و همیشه شور و شوق را در این استادیوم شاهد باشیم

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

شنبه 22 مرداد 1390  1:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها