0

روشن: به استقلال آمده‌ام تا كار ماندگار كنم نه اينكه بمانم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

نسخه چاپي ارسال به دوستان
جايي كه منتقد نداري نبايد كار كني

خبرگزاري فارس: رئيس كميته فني باشگاه استقلال گفت: براي انجام كار ماندگار به استقلال آمدم، نه اينكه خودم بمانم.

حسن روشن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس درباره حضورش در كميته فني باشگاه استقلال و شرح وظايفش در اين كميته اظهار داشت: كميته فني فيلتري است بين باشگاه و تشكيلات آن. تمام تصميماتي كه بايد در مورد مسائل فني گرفته شود به عهده اين كميته خواهد بود. امسال چون از قبل پرويز مظلومي انتخاب شده بود وظيفه كميته فني اكنون فقط حمايت و احترام به مظلومي است اما از سال آينده اين كميته فني است كه گزينه هاي سرمربيگري را انتخاب مي كند.

وي تصريح كرد: كميته فني حتي مظلومي را چه اول شود چه آخر به عنوان يكي از گزينه ها در نظر مي گيرد. از اين پس كميته اي 7 نفره در مورد انتخاب سرمربي تصميم گيري مي كند. 5 نفر عضو كميته فني هستند و سپس سرمربي و مديرعامل باشگاه هم عضو كميته فني مي شوند. تصميم نهايي را مديرعامل مي گيرد.

روشن اضافه كرد: فردا جلسه معارفه اعضاي كميته فني كه شامل قراب، شرفي، حاجيلو و منصوريان هستند در تمرين استقلال برگزار مي شود. اين اعضا همگي از جمله خودم قرارداد يك ساله و سفيد امضا كرده ايم. مجموعه اي قديمي ها دورتر و جديدتر را كنار هم گذاشته ايم. من هم عضوي از اين كميته هستم و به تنهايي نمي توانم تصميم گيرنده باشم.

مهاجم سال هاي دور آبي پوشان تاكيد كرد: در جلسات كميته فني سرمربي و مديرعامل باشگاه به دليل مشغله هاي فني و اداري مي توانند شركت نكنند اما تصميم گيرنده نهايي مديرعامل است. طبق برنامه اي كه داده ايم مربي هر موقع كمك بخواهد، اعضاي كميته فني او را ياري خواهند كرد. در واقع نقش ما فيلتري است و مثل جريان رخ داده بين فتح الله زاده و مايلي كهن كه همگي ما از فتح الله زاده حمايت كرديم.

وي در پاسخ به اين سؤال كه جذب بازيكن هم بايد زير نظر كميته فني باشد يا خير به فارس گفت: كميته فني در اين خصوص نظر مي دهد. سرمربي و مديرعامل ليست خود را مي دهند اما كميته فني بايد نظراتش را ارائه كند چون اين كميته بايد در قبال باشگاه و تصميم هايي كه مي گيرد پاسخگو باشد.

روشن در مورد فعاليت آكادمي باشگاه استقلال كه با حرف و حديث هايي همراه است، گفت: آكادمي فوتبال به نظر من حتي مهمتر از تيم بزرگسالان است. تا چه زماني بايد از تيم هاي ديگر بازيكن خريد؟ در دوره هاي گذشته سياست غلطي در باشگاه حاكم بوده اما با حضور فتح الله زاده اين سياست ها كنار گذاشته شده است. مي خواهيم براي آكادمي هم كميته فني تشكيل دهيم و از ديگر پيشكسوتان استقلال در اين كميته استفاده كنيم. در مورد اين حرف و حديث ها بايد رضا رجبي بيايد و توضيحاتش را بدهد و نمي توانيم يك طرف به قاضي برويم.

رئيس كميته فني باشگاه استقلال در پاسخ به اين سؤال كه امكان دارد رضا رجبي تغيير كند يا خير گفت: ممكن است اين اتفاق هم رخ دهد. بايد ابتدا جلسه اي براي مشخص شدن وضعيت آكادمي و شكايت هايي كه شده برگزار كنيم.

روشن خاطرنشان كرد: مي خواهيم يك كار ماندگار در باشگاه انجام دهيم. به قول امام خميني(ره) كه فرمودند مهم اين است كه كار ماندگار انجام دهيم نه اينكه خودمان بخواهيم بمانيم. هنوز كارمان را شروع نكرديم اما به زودي فعاليتمان آغاز مي شود. در مورد تيم بزرگسالان هم هرگاه لازم باشد جلسه مي گذاريم. هنوز از تيم راضي نيستيم و تيم بايد بهتر شود اما در هفته هاي اول مهم امتياز گرفتن است.

وي در پايان در مورد اين انتقاد كه باشگاه استقلال در كميته فني از مخالفان پرويز مظلومي بهره برده است، گفت: يك مثل معروفي هست كه مي گويد اگر مي خواهي مسئوليتي را قبول كني به جايي نرو كه منتقد نداشته باشي. انتقاد لازمه موفقيت است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 22 مرداد 1390  11:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها