0

پيرواني: حوصله تماشاگران نفت خيلي كم است

ali_ali0917119
ali_ali0917119
کاربر برنزی
تعداد پست ها : 458

پيرواني: حوصله تماشاگران نفت خيلي كم است

سرمربي نفت آبادان گفت: جو آبادان براي کار کردن سخت و حوصله تماشاگران اين تيم خيلي کم است.

فارس غلامحسين پيرواني پس از شکست 2 بر يک مقابل سپاهان در نشست مطبوعاتي گفت: بازي خوبي بود اما پس از اينکه 14 مهره جديد از بازيکنان اميد که عموما خوزستاني هستند به جاي قديمي‌ها به تيم اضافه شدند، زمان مي‌برد تا به شرايط ايده‌آل نزديک شويم. اگر اشتباه مسلم دفاع در دفع توپ نبود و آن گلي که کمر تيم ما را شکست به ثمر نمي‌رسيد قطعا نتيجه ديگري رقم مي‌خورد.

پيرواني در پاسخ به اين سؤال که چرا با نفت نتيجه لازم را نمي‌گيرد گفت: نبايد به راحتي از کنار اسم تيم بزرگي به نام سپاهان گذشت اما انشاء‌الله اين تيم هم در چمن مصنوعي گيلان به مصاف داماش مي‌رود. در بازي تيم ما با داماش بدن تمامي بازيکنانم به گونه‌اي کوفته شد که حتي در بازي با فجر نيز نتوانستيم بازي خود را انجام دهيم ضمن اينکه ما در اصفهان با قهرمان ايران بازي کرديم.

وي افزود: فراموش نکنيد که سپاهان سال گذشته از 7 بازي اولش سه امتياز کسب کرده بود. پس با اين وجود تا 5 - 6 هفته ابتداي فصل انتظار شکل گرفتن تيم‌ها انتظار نابجايي است.

سرمربي نفت در مورد اينکه هواداران اين تيم از او انتظارات زيادي دارند گفت: متاسفانه تماشاگران در آبادان با ما خوب تا نمي‌کنند. جو آبادان براي کار کردن سخت است. حوصله تماشاگران نفت خيلي کم است اما من با روش خودم عمل مي‌کنم. کساني که پيرواني را مي‌شناسند مي‌دانند که او همانند آنچه که در تيم اميد انجام شد با يک تلفن به يک تيم مي‌آيد و زماني که او را نخواهند نيز با يک تلفن مي‌رود. جايي کار مي‌کنم که من را بخواهند.

وي در مورد قانون سقف قراردادها تصريح کرد: خدا را شاهد مي‌گيرم که امسال سقف را رعايت کرديم. بازيکنان زيادي را خواستيم اما خارج از سقف پيشنهاد دادند تا از جذب آنها منصرف شويم. اگر مثل ساير تيم‌ها زيرآبي رفته بوديم و خارج از سقف عمل مي‌کرديم شايد وضعيت ما به گونه‌ ديگري بود.

پيرواني در مورد اينکه عزيز محمدي گفته همه تيم‌ها سقف را رعايت کرده‌اند گفت: شما به همين تيم خود نگاه کنيد، آيا رحمتي به خاطر سقف قرارداد از سپاهان جدا شد؟ من فکر نمي‌کنم چنين چيزي که عزيز محمدي مي‌گويد رعايت شده باشد. با توجه به تمامي حرف‌هايي که زدم و سقف قراردادي که وجود دارد نبايد انتظار داشت که سهميه آسيا را کسب کنيم.
شنبه 22 مرداد 1390  8:48 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها