0

مهدوي کيا:برد داماش براي آينده تيم موثر است

 
ali_ali0917119
ali_ali0917119
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1389 
تعداد پست ها : 458
محل سکونت : فارس

مهدوي کيا:برد داماش براي آينده تيم موثر است

مهدي مهدوي کيا بازيکن تيم فوتبال داماش گيلان کسب سه امتياز توسط اين تيم در مقابل فجر شهيد سپاسي شيراز را براي آينده داماش بسيار موثر ارزيابي کرد.


 

مهدوی کیا جمعه شب پس از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل فجر شهید سپاسی در ورزشگاه حافظیه شیراز در جمع خبرنگاران بیان کرد: تیم فجر بسیار جوان، با انگیزه و آینده دار است.

وی اضافه کرد: روز بازی داماش و استقلال تیم داماش خوب بازی کرد ولی استقلال با خوش شانسی سه امتیاز بازی را کسب کرد و اکنون نیز فجر خوب بازی کرد ولی داماش توانست پیروزی را از آن خود کند.

مهدوی کیا در پاسخ به سئوالی پیرامون وضعیت بازیهای لیگ نیز بیان کرد: لیگ در ایران خوب شروع می شود ولی بازیها را با فاصله کم برگزار می کنند و این امر در روند تاکتیکی و بدنی بازیکنان تاثیر می گذارد و باید گفت برگزاری هر چهار روز بازی در صورتی که تمام امکانات مهیا باشد می توان مطلوبیت خودش را داشته باشد.

این بازیکن تیم داماش با اشاره به ورزشگاه حافظیه نیز بیان کرد: کیفیت چمن ورزشگاه خیلی مناسب است و می تواند برای تیم جوان فجر یک امتیاز خوب باشد.

مهدوی کیا با اشاره به وضعیت تیمهای امسال نیز بیان کرد: لیگ تازه شروع شده و قضاوت سخت است ولی لیگ یازدهم یکی از لیگهای سخت مسابقات محسوب می شود.

 

شنبه 22 مرداد 1390  8:47 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها