0

ويسي: فوتبال ايران بايد به صبا احترام بگذارد

alizare1
alizare1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6234

سرمربي صباي قم گفت: از هفته آينده فوتبال ايران و تمام تيم‌ها بايد به صبا احترام بگذارند.

عبدالله ويسي پس از پيروزي 2 بر صفر تيمش مقابل راه‌آهن گفت: 5 بازيکن اصلي‌مان را در اختيار نداشتيم اما با توجه به تمريناتي که پشت سر گذاشته بوديم و شناختي که از راه‌آهن داشتيم ايمان داشتم اين بازي را مي‌بريم چون ما تيمي يک دست درست کرده‌ايم و متکي به افراد نيست.

وي ادامه داد: حضور علي دايي روي نيمکت راه‌آهن انگيزه‌اي شد تا بهتر بازي کنيم. تفکرات ما به خوبي در زمين پياده شد و موقعيت‌هايمان هم به گل تبديل شد.

ويسي تصريح کرد: فوتبال ايران بايد به صبا احترام بگذارد. از هفته آينده تمام تيم‌ها بايد به ما احترام بگذارند.
سرمربي‌صبا در مورد شعار هواداران راه‌آهن مبني بر ضد فوتبال از سوي اين تيم عنوان کرد: ما فوتبال را پاک بازي مي‌کنيم و به هيچ وجه اين موضوع درست نيست. به بازيکنان هم گفته بودم هر کس روي زمين افتاد تعويض‌اش مي‌کنم تا حرف و حديثي درباره برد ما نباشد.

وي در مورد صدر‌نشيني در ليگ برتر و برنامه‌اش براي تداوم اين موقعيت گفت: نمي‌توان روي اين موضوع حساب کرد چون در هفته‌هاي ابتدايي ليگ هستيم. سپاهان در هفته‌هاي ابتدايي در رده دوازدهم جدول قرار داشت اما در پايان قهرمان شد. نبايد مغرور شويم و بايد به کارمان ادامه دهيم. زماني هم که در فولاد مربي بودم به همراه اين تيم قهرمان شديم، در هفته‌هاي ابتدايي صدرنشيني اعتماد به نفس بالايي به بازيکنان ما داد.

وي افزود: به ما گفته بودند از تراکتورسازي 5 گل مي‌خوريم اما ديديد که برديم. تيمي که در خانه حريف دو بر صفر جلو مي‌افتد بايد به فکر حفظ نتيجه باشد. هيچ تيمي مقابل ما در بازي بلند پيروز نمي‌شود. نه راه‌آهن بلکه سپاهان و تراکتورسازي هم با اين روش موفق نشدند.
وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

شنبه 22 مرداد 1390  2:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها