0

طالبلو: شکوري در اخراج من مقصر نبود

alizare1
alizare1
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 6234

شما نوشته ايد که دفاع ما مثل پنير سوئيسي بود در حالي که اين موضوع صحت ندارد و تراکتورسازي موقعيت خاصي روي دروازه ما نداشت.

وحید طالب لو در بازی با تراکتورسازی از زمین اخراج شد ولی معتقد است که مستحق دریافت کارت قرمز نبود.
او که خارج از محوطه جریمه خطا کرده بود در این مورد می گوید:«حرکت من کارت زرد داشت و همین جریمه کافی بود ولی داور اخراجم کرد.این در حالی بود که بازیکن حریف حرکت مسقیمی به سمت دروازه ما نداشت در ضمن شکوری هم در آن صحنه حضور داشت و می توانست پوشش بدهد.فکر می کنم اخراج من بسیار سخت گیرانه بود.»
او ادامه می دهد:«امیدوارم کارشناسان داوری قضاوت درستی در مورد صحنه پنالتی تراکتورسازی و همچنین صحنه ای که ایوان پتروویچ در محوطه جریمه تراکتور سرنگون شد داشته باشند چون معتقدم خطا روی ایوان پنالتی بود.در مورد پنالتی تراکتورسازی باید بگویم که ابراهیمی زننده پنالتی مکث کرد و من باید یک بار دیگر این صحنه را ببینم.فقط امیدوارم کارشناس برنامه 90 در این زمینه نظر عادلانه ای داشته باشد.»
طالب لود در پایان حرف هایش با انتقاد از سایت گل می گوید:«شما نوشته اید که دفاع ما مثل پنیر سوئیسی بود در حالی که این موضوع صحت ندارد و تراکتورسازی موقعیت خاصی روی دروازه ما نداشت.در ضمن هادی شکوری روی صحنه ای که من اخراج شدم مقصر نبود.»
وقتی احساس غربت می کنید یادتان باشد که خدا همین نزدیکی است .

شنبه 22 مرداد 1390  2:36 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها