0

جهاد اقتصادي يا جهاد انتخاباتي

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

جهاد اقتصادي يا جهاد انتخاباتي

برخي نمايندگان مجلس به جاي انجام رسالت نمايندگي، تكاپوي زودهنگام خود را براي عبور از فيلتر دموكراسي و كسب مجدد رضايت مردم آغاز كرده اند، درحالي كه ملت غيور و با بصيرت ايران ثابت كرده اند كه اسير پروپاگاندا نشده و نمايندگان خود را با كارنامه واقعي آنها در خانه ملت مي سنجند.
رهبر معظم انقلاب اسلامي سال90 را به جهاد اقتصادي نامگذاري كردند. جهاد از ريشه ج.هـ د به معناي تلاش و كوشش و در اسلام به عنوان يكي از فروع دين، معناي مبارزه براي دفاع از اسلام و دين را به تن كرده است.
باتوجه به مصادف بودن سال جهاد اقتصادي با سالي كه قرار است در آخرين روزهاي آن انتخابات مجلس نهم شوراي اسلامي برگزار شود، تفكيك جهاد اقتصادي از جهاد انتخاباتي امري ضروري به نظر مي رسد چراكه انتظار از نمايندگان محترم مجلس جز اين نيست كه با بررسي خلأهاي قانوني بخش توليد در كشور راه هاي منتهي به سرمايه گذاري در مسير مبارزه با تهاجم اقتصادي دشمن را باز و در نهايت علاوه بر پيشرفت اقتصادي كشور مطابق با چشم انداز بيست ساله، معضل بيكاري جوانان را نيز برطرف كنند. اما زماني كه اين امر و تكليف مهم نمايندگان جاي خود را به تبليغات انتخاباتي زودهنگام مي دهد، حق مردم از اين واقعيت چيزي جز نگراني نخواهد بود.
در روزهاي اخير شاهد بوديم كه برخي نمايندگان مجلس هشتم اعم از اصلاح طلب و اصولگرا به جاي انجام رسالت نمايندگي مردم، تكاپوي زودهنگام خود را براي عبور از فيلتر دموكراسي و كسب مجدد رضايت مردم، آغاز كرده اند درحالي كه ذكر اين نكته مهم كه ملت غيور و بابصيرت ايران ثابت كرده اند اسير پروپاگاندا (propaganda) نشده و نمايندگان خود را با كارنامه واقعي آنها در خانه ملت مي سنجند، ضروري به نظر مي رسد.اينكه برخي نمايندگان با مقوله جهاد اقتصادي به طور شعاري برخورد كنند و در همايش هاي تبليغاتي كه بيشتر به اسم يادواره شهدا و همايش هاي سياسي برگزار مي شود، بنرهاي تبليغاتي خود نمايان كنند، با آنچه مردم از اين نمايندگان خواسته بودند، مغايرت عيني و ذاتي دارد.
لذا لازم است نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي در ماه هاي منتهي به انتخابات مجلس نهم، با اتخاذ تدابير مردم پسند و پيروي از رهنمون هاي رهبر معظم انقلاب كه تبليغات زودهنگام انتخاباتي را منع فرموده اند، زمينه معطل شدن پروژه هاي اقتصادي و كند شدن روند خدمت رساني به مردم كه قطعاً و يقيناً خواست دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي است را فراهم نكنند تا در امر خدمت رساني به مردم و رسالت نمايندگي ملت ايران در پيشگاه خداوند تبارك و تعالي سربلند باشيم.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

شنبه 22 مرداد 1390  1:25 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها