0

پيروزي مردم بحرين قطعي است

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

پيروزي مردم بحرين قطعي است

نماينده شيخ «عيسي قاسم»، رهبر شيعيان بحرين، از پيروزي نزديك مردم اين كشور كه ثمره مبارزه هاي آنهاست خبر داد.
«شيخ عبدالله دباق» كه رياست حوزه علميه بحريني هاي مقيم قم را نيز برعهده دارد، روز پنجشنبه به ايرنا گفت: به دليل اصرار مردم بر حقوق خود و تسليم نشدن در برابر آزارها و شكنجه ها و همچنين فشارهاي بين المللي، دولت بحرين در برابر خواست مردم كمي عقب نشيني كرده است.
وي ادامه داد: مردم بحرين نشان داده اند كه هيچ دولتي نمي تواند در برابر اراده و خواست مردم در يك كشور مقاومت كند.
وي اظهار داشت: اخيرا 147 نفر از زندانيان سياسي بحرين آزاد شدند كه چنر نفر از نمايندگان مستعفي مجلس از جمله زندانيان آزاد شده اند.
وي ادامه داد: در روزهاي آينده قرار است چند اجتماع بزرگ در كشور بحرين برگزار شود و مردم به ميدان «لوءلوء» بازگردند و يك تجمع ديگر نيز از طرف جمعيت «وفاق وطني» برنامه ريزي شده است كه به زودي برگزار مي شود.
دباق خاطرنشان كرد: فشارهاي بين المللي روي دولت بحرين زياد شده و آنها هراس دارند كه حاكمان اين كشور به دادگاه بين المللي فرا خوانده شوند.
وي ادامه داد: بخش وسيعي از مردم به دنبال ساقط شدن نظام هستند و برخي ديگر مي گويند يك مجلس مستقل با صلاحيت براي اداره كشور تاسيس شود.
دباق گفت: با وجود حمايت هاي زياد برخي كشورها از حاكمان بحرين، جمهوري اسلامي از مردم اين كشور حمايت كرده و از نظر اطلاع رساني حمايت هاي بسيار خوبي از مردم ما داشته است

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

شنبه 22 مرداد 1390  12:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها