0

آگوئرو سرمايه اي بزرگ براي منچسترسيتي است

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

آگوئرو سرمايه اي بزرگ براي منچسترسيتي است

آگوئرو دو هفته قبل با انتقالي 35 ميليون پوندي از اتلتيکو مادريد به منچسترسيتي پيوست و ويرا معتقد است او خيلي زود با زندگي در باشگاه جديدش خو گرفته است.

پاتریک ویرا، ستاره سابق تیم ملی فرانسه معتقد است سرخیو آگوئرو می تواند بازیکنی فوق العاده برای باشگاه منچسترسیتی باشد.

ویرا همچنین از ماریو بالوتلی که اخیرا بار دیگر مشکلاتی با روبرتو مانچینی پیدا کرده، دفاع کرد.

آگوئرو دو هفته قبل با انتقالی 35 میلیون پوندی از اتلتیکو مادرید به منچسترسیتی پیوست و ویرا معتقد است او خیلی زود با زندگی در باشگاه جدیدش خو گرفته است.

او در گفتگو با اسکای اسپورت نیوز گفت:" او به خوبی در این باشگاه جا افتاده است. من بسیار متعجب شدم ازاینکه او در کامیونیتی شیلد بازی نکرد اما به هر حال او سرمایه گرانبهایی برای ماست. فکر می کنم توانایی های او بسیار بالاست و می تواند کمک زیادی به سیتی بکند."

ویرا همچنین از بالوتلی حمایت کرد و معتقد است این مهاجم جوان ایتالیایی هنوز باید چیزهای زیادی یاد بگیرد.

" فکر می کنم خیلی ها فراموش می کنند که او خیلی جوان است. او جوان است و البته اشتباهاتی داشته اما امیدوارم او امسال از اشتباهاتش درس بگیرد. او فوتبالیست بسیار با استعدادی است و امیدوارم امسال به همه نشان دهد که چقدر خوب است."

ویرا معتقد است سیتی نسبت به فصل گذشته پیشرفت زیادی داشته و می تواند این فصل یکی از مدعیان قهرمانی باشد.

" من معتقدم ما نسبت به فصل قبل پیشرفت کردیم. قهرمانی در جام حذفی و سوم شدن در لیگ اعتماد به نفس ما را افزایش داد. من معتقدم که می توانیم با منچستریونایتد، چلسی و سایر تیم ها بر سر عنوان قهرمانی لیگ برتر رقابت کنیم."

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

جمعه 21 مرداد 1390  9:04 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها