0

انتقاد سرمربي تيم فوتبال فرانسه از سمير نصري

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

انتقاد سرمربي تيم فوتبال فرانسه از سمير نصري

' لوران بلان' سرمربي تيم فوتبال فرانسه عملکرد' ماروين مارتين' را در ديدار با شيلي ستود ولي از 'سمير نصري' انتقاد کرد و گفت احساس مي کند او مي توانست بهتر از اين بازي کند.


 نام سمير نصري هافبک آرسنال اين روزها با باشگاه منچسترسيتي پيوند خورده است. اين بازيکن فرانسوي در ديدار دوستانه برابر شيلي که با نتيجه مساوي يک بر يک به پايان رسيد در نيمه دوم جاي خود را به بازيکني از مونت پليه داد.
 بلان گفت: او توانايي هايي بيش از اين دارد. اين را به او هم گفتم و مي داند چه مي گويم. ما به او اطمينان کرديم و او بايد اين اطمينان را به خوبي پاسخ دهد. البته مي دانم که به زودي چنين خواهد کرد.
 با اين حال سرمربي فرانسه از عملکرد مارتين ستايش کرد و گفت: او فوتبال را احساس مي کند ، مي تواند تيم را در مسيري صحيح هدايت کند ، به تکنيک خود اطمينان دارد و از نظر من او امتيازات زيادي تاکنون براي فرانسه به ارمغان آورده است.
 تيم بلان پس از نتايج ضعيف سال گذشته با هدايت ريموند دومنک تاکنون در حال بازسازي است. او گفت: به لحاظ تکنيکي هر دو تيم شيلي و فرانسه بازيکنان خوبي داشتند.ما فرصتهايي براي گلزني داشتيم، شيلي هم همين طور.
 سرمربي تيم فوتبال فرانسه خاطرنشان کرد که تيم او در مسيري صحيح قرار گرفته است.
بلان پس از اين ديدار به گرمي از بازيکنانش استقبال کرد. آنها ماه آينده آزموني سخت برابر آلباني و روماني درمرحله مقدماتي يورو 2012 پيش رو دارند.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  5:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها