0

ابراهيم زاده: تغيير تاكتيك مي دهيم

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

ابراهيم زاده: تغيير تاكتيك مي دهيم

سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: با توجه به شناخت کامل مجيد صالح از تيم ما در بازي با سايپا تغيير تاکتيک خواهيم داد.


 ''منصور ابراهيم زاده'' در نشست خبري قبل از بازي با سايپا افزود: ديدار سختي در مقابل سايپا که فوتبال روان و خوبي بازي مي کند ، داريم. صالح به خوبي از ما شناخت دارد و بايستي با تغيير تاکتيک در مقابل اين تيم بازي کنيم.
 وي اظهار داشت: ديدارهاي ابتدايي فصل همواره سخت بوده و اميدوارم به دور از هر گونه حاشيه اي هر دو تيم بازي زيبايي ارايه دهند.
 ابراهيم زاده درباره هوار بازيکن عراقي خود نيز گفت: هوار در روزهاي اخير در کنار تيم بوده و تمرين کرده و مشخص نيست در ديدار فردا به چه شکلي از او استفاده خواهيم کرد.
 وي درباره نتايج دو هفته ابتدايي ذوب آهن در ليگ يازدهم يادآور شد: شرايط ذوب آهن هفته به هفته بهتر مي شود، اميدوارم بر خلاف ليگ هاي قبل که آغاز خوب و پايان بد داشتيم در ليگ يازدهم که بد شروع کرده ايم پاياني همراه با موفقيت و قهرماني داشته باشيم.
 ابراهيم زاده يک پيشنهاد نيز به خبرنگاران داشت و آن اين بود که بعد از بازي و با توجه به فشاري که روي بازيکنان آمده آنها را به حاشيه نبرند!
 تيم فوتبال ذوب آهن امشب در هفته سوم ليگ يازدهم ميهمان سايپاي البرز خواهد بود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  5:11 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها