0

ويسي: صبا بارسلونا است

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

ويسي: صبا بارسلونا است

سرمربي تيم فوتبال صباي قم گفت: تيمم من مثل بارسلونا بازي مي‌کند، اما من عبدالله ويسي هستم نه گوارديولا.


 عبدالله ويسي در نشست خبري پيش از ديدار با راه‌آهن اظهار داشت: ابتدا بايد درگذشت اسطوره استقامت بابک معصومي را به جامه ورزش و فوتبال ايران تسليت بگويم. فردا شب برابر تيم خوب و متحول شده راه آهن بازي داريم که اسطوره فوتبال ايران علي دايي سرمربي آن است. حضور دايي انگيزه ما را چند برابر مي‌کند. برخي از بازيکنان من فردا شب براي اولين بار علي دايي را از نزديک مي‌بييند. اين کار هم به ما انگيزه زيادي مي‌دهد ،زيرا بازيکنانم مي‌خواهند برابر علي دايي توانايي خود را نشان دهند و ما هم مي‌خواهيم اتفاقات بازي‌هاي گذشته را تکرار کنيم. البته کار سختي در پيش داريم، صبا فردا شب براي کسب 3 امتياز به ميدان خواهد رفت و مي‌خواهيم بازي خوبي را به نمايش بگذاريم.

 ويسي در مورد اينکه تيم صبا به دليل آنکه بازيکن نامداري جذب نکرده گفته مي‌شد که از کانديداهاي سقوط به دسته اول است، گفت: اين بازيکنان نيستند که بازي مي‌کنند بلکه يک تيم است که بازي مي‌کند و ما کار گروهي داريم. همه بازيکنان ما جوان و با انگيزه هستند و خوب و با نشاط و آماده براي بازي فردا. رضا عنايتي در کنار بازيکنان جوان و با انگيزه ما حضور دارد و همانطور که گفته‌ام صبا امسال پديده ليگ خواهد بود. ادامه راهي که آغاز کرده‌ايم کار سختي است، اما با تلاش به هدف خود مي‌رسيم. بازيکنان ما اعتماد به نفس پيدا خواهند کرد و فوتبال ايران بايد به صبا افتخار کند که چنين بازيکنان جوان و با انگيزه‌اي دارد.

 سرمربي صبا در مورد اينکه انگيزه ويژه‌اي براي اثبات خود به مسئولان باشگاه راه آهن دارد، گفت: مشکل خاصي بين من مسئولان راه آهن به وجود نيامد اگر قرار بود جابه‌جايي مربيان در تيم‌ها صورت نگيرد، اکنون من سرمربي صبا نبودم. انگيزه ما بردن بازي است، آن هم با تيمي بازي داريم که يک مربي بزرگ به نام علي دايي دارد که اسطوره فوتبال ما است. برخي از بازيکنان فردا شب دايي را از نزديک مي‌بييند و اين مي‌تواند به ما انگيزه زيادي بدهد.

 ويسي در مورد اينکه تلاش مي‌کند تيم و قيافه‌اش مانند گوارديولا سرمربي بارسلونا باشد، عنوان کرد: من نمي‌خواهم تيمم مثل گوارديولا باشد و نمي‌خواهم به من بگويند گوارديولا من عبدالله ويسي هستم. از اينکه از نظر فني از مربيان خارجي و مربيان خارجي الگو برداري کنم واهمه‌اي ندارم، اما مي‌خواهم تيمم مثل بارسلونا باشد نه اينکه تيپ من مثل گوارديولا باشد. صبا بارسلوناي ليگ برتر ايران است، اما من گوارديولا نيستم، بلکه عبدالله ويسي هستم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  4:16 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها