0

بختياري زاده غايب بازي صبا و راه آهن

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

بختياري زاده غايب بازي صبا و راه آهن

سرپرست تيم فوتبال صباي قم ادامه داد: وضعيت بختياري‌زاده براي اين ديدار مناسب نيست و حتي اين بازيکنان در تمرين روز گذشته صبا نيز حضور نداشت اما براي بازيکنان ديگر تيم ما شرايط بسيار خوب است و بدون دغدغه خاصي در مقابل راه آهن به ميدان خواهند رفت.


 محمدرضا کشوری‌فرد با اشاره به اینکه کادر فنی تیم فوتبال صبای قم به غیر از کاپیتان تیم یعنی سهراب بختیاری‌زاده می‌توانند از سایر بازیکنان و مهره‌های خود را در این دیدار استفاده کنند، تصریح کرد: دیدار جمعه شب صبای قم برابر راه آهن شهر ری در هفته سوم از دور رفت رقابت‌های لیگ بر‌تر فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه حریف برگزار می‌شود و کسب سه امتیاز آن برای صبا دارای اهمیت فراوانی است.
 وی با بیان اینکه برای این مسابقه تنها یک بازیکن مصدوم در ترکیب صبا وجود دارد، ابراز داشت: این بازیکن مصدوم سهراب بختیاری‌زاده کاپیتان تیم صبای قم است که متاسفانه در دیدار هفته گذشته برابر سپاهان اصفهان در نیمه دوم دچار آسیب دیدگی شد.

 سرپرست تیم فوتبال صبای قم ادامه داد: وضعیت بختیاری‌زاده برای این دیدار مناسب نیست و حتی این  بازیکنان در تمرین روز گذشته صبا نیز حضور نداشت اما برای بازیکنان دیگر تیم ما شرایط بسیار خوب است و بدون دغدغه خاصی در مقابل راه آهن به میدان خواهند رفت.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  3:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها