0

غيبت بوسکتس و پيکه مقابل رئال مادريد

 
Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

غيبت بوسکتس و پيکه مقابل رئال مادريد

دو ملي پوش اسپانيايي بارسلونا که در ديدار شب گذشته مقابل ايتاليا دچار مصدوميت شدند ممکن است ديدار سوپر کاپ مقابل رئال مادريد را از دست بدهند


 پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا احتمالا جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس دو بازیکن مصدوم خود را در دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل رئال مادرید در اختیار نخواهد داشت.

 این دو بازیکن در دیدار دوستانه شب گذشته اسپانیا مقابل ایتالیا که با پیروزی دو بر یک ایتالیا به پایان رسید مصدوم شدند و ممکن است به دیدار یکشنبه بارسا مقابل رئال مادرید نرسند.

 پیکه در آخرین دقایق نیمه اول دچار مصدومیت شد و زمین بازی را ترک کرد. بوسکتس که به جای او وارد زمین شد تا پایان بازی برای تیمش بازی کرد اما بعد از دیدار از درد زانویش شکایت داشت.

 دکتر تیم اسپانیا گفت:" بوسکتس به دلیل تکل خشنی که روی پایش رفته اند از ناحیه زانو دچار مصدومیت شده اما خوشبختانه مصدومیت او چندان جدی نیست. پیکه هم دچار کشیدگی عضله شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد می تواند در بازی یکشنبه بارسا مقابل رئال به میدان برود."

 دیدار رفت سوپرکاپ اسپانیا یکشنبه در ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو برگزار خواهد شد و دیدار برگشت نیز سه روز بعد در نوکمپ برگزار می شود.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  3:40 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها