0

ادوبی در اندیشه عرضه نسخه «۳ بعدی» فلش‌پلیر

 
aziztaeme
aziztaeme
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 2044
محل سکونت : تهران

ادوبی در اندیشه عرضه نسخه «۳ بعدی» فلش‌پلیر

به گزارش فارنت و به نقل از دیلی‌تلگراف شرکت ادوبی اعلام کرد که در حال برنامه‌ریزی برای عرضه نسخه‌ای سه‌بعدی از محصول محبوب فلش خود است تا به بازی‌ها و  ویدیوهای سه‌بعدی اجازه پخش به صورت آنلاین تحت پلاتفرم فلش داده شود.

بر اساس این خبر که در آستانه کنفرانس ادوبی‌مکس در ماه اکتبر منتشر شده، دستور جلسه این کنفرانس موضوع بحثی با عنوان “آینده فلش‌پلیر سه‌بعدی” است.

تیبو ایمبرت، مدیر محصول ادوبی، نیز در یک پست وبلاگ خود تایید کرد که نسخه آینده فلش برنامه‌های سه‌بعدی را پشتیبانی خواهد کرد، اما به جزئیات بیشتری اشاره نکرده است.

وی در این پست وبلاگ خود آورده است که:

اگر شما یک توسعه‌دهنده ۳ بعدی بازی‌ها هستید، تقویت‌کننده واقعی یا فقط چیزهای تعاملی مانند وب‌سایت‌ها، نمی‌توانید نشست ادوبی با عنوان آینده فلش‌پلیر ۳ بعدی را که برای کنفرانس مکس ۲۰۱۰ و در ۲۷ اکتبر در ساعت ۱۱ صبح در اتاق ۵۰۳ برنامه‌ریزی شده، فراموش کنید. “سباستیان مارکتز‌مولر” (مهندس فلش‌پلیر) به عمق نسل آینده ۳ بعدی برنامه‌های که در نسل آتی فلش‌پلیر عرضه خواهند شد، شیرجه خواهد رفت.

وی در ادامه آورده است که: شما احتمالا اکنون شگفت‌زده شده‌اید، این به معنای چیست؟ ما در مورد چه نوع ۳ بعدی سخن می‌گوئیم؟ چه نوع رابط کاربری؟ یک ترکیب سه گانه میانگیردار حقیقی؟ تسریع پردازنده‌های گرافیکی؟ حتی بهتر؟ من چه چیزی می‌توانم بگویم که شما آنچه را که پیش از این دیده‌اید به فراموشی بسپارید؟ آن باید خیلی بزرگ باشد.

وقتی که در دسترس قرار بگیرد؟ ما برنامه‌ها را با شما در کنفرانس مکس و در این نشست به اشتراک می‌‌گذاریم، من یه شما می‌گویم، چیزهای بسیاری جدی برای توسعه‌دهندگان برنامه‌های ۳ بعدی در راه است.

فلش یک برنامه مولتی‌مدیای اینترنتی است که امکان پخش و اجرای ویدیو، انیمیشن و بازی‌ها را به صورت آنلاین می‌دهد. بنابر ارزیابی ادوبی، بین ۹۲ تا ۹۵ درصد از کاربران اینترنت کامپیوترهای رومیزی از جدیدترین نسخه فلش‌پلیر استفاده می‌کنند و ۹۹ درصد یک نسخه یا نسخه دیگری را درکامپیوتر خود دارند.

یک شنبه 20 تیر 1389  12:21 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها