0

الخرو الیا،هافبک هامبورگ: پیوستن به یووه برای من پیشرفت محسوب نمی شود

Mehdi900
Mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

الخرو الیا،هافبک هامبورگ: پیوستن به یووه برای من پیشرفت محسوب نمی شود

مهاجم هلندی هامبورگ این تیم را تنها به مقصد یک تیم بزرگ ترک خواهد کرد و معتقد است یوونتوس آنقدر بزرگ نیست

Hamburger SV, Eljero Elia

الخرو الیا مهاجم باشگاه هامبورگ علاقه ای به پیوتن به یوونتوس ندارد و معتقد است پیوستن به این تیم ایتالیایی برای او پیشرفت محسوب نمی شود.

فرانک آرنسن مدیر ورزشی هامبورگ روز گذشته اعلام کرد پیشنهاد باشگاه یوونتوس را برای جذب این بازیکن رد کرده است اما الیا اعلام کرد تنها اگر باشگاهی بزرگ خواهان جذب او باشد هامبورگ را ترک می کند.

الیا می گوید :" باشگاه به من اعلام کرد که اجازه پیوستن مرا به یوونتوس نمی دهد اما مشکلی نیست. من هم با مسئولان باشگاه موافقم که در صورتی که باشگاه های بزرگی مثل آرسنال و چلسی اگر خواهان من بودند با انها مذاکره کنیم."

"لزومی ندارد اگر باشگاهی در سطح هامبورگ به دنبال جذب من بود پیشنهادشان را قبول کنیم. یوونتوس یکی از بهترین تیم های ایتالیاست اما به نظر من از هامبورگ بهتر نیست."

الیا 24 ساله تا سال 2014 با هامبورگ قرارداد دارد. یوونتوس از اوایل تابستان به دنبال میشل باستوس از لیون و خوان مانوئل وارگاس از فیورنتینا بوده اما تا به حال موفق به جذب هیچکدام نشده است.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 20 مرداد 1390  12:22 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها