0

ضریب خطا در موشک‌های ایران به حداقل رسید

 
aziztaeme
aziztaeme
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1388 
تعداد پست ها : 2044
محل سکونت : تهران

ضریب خطا در موشک‌های ایران به حداقل رسید

ضریب خطا در موشک‌های ایران به حداقل رسید

 
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اعلام اینکه "ضریب اشتباه در انواع موشک‌های جدید و پیشرفته ایران به حداقل ممکن رسیده است" تاکید کرد: امروز ارتش به پیشرفته ترین موشک های ساخت داخل مجهز است و با اطمینان می گوئیم که هر مهاجمی در تیررس بوده و قادریم به سرعت آن را مورد اصابت قرار دهیم.

امیر سرتیپ احمد رضا پور دستان با اشاره به آمادگی روز افزون نیروی زمینی ارتش در پاسداری از تمامیت ارضی کشور گفت: دلاور مردان این نیرو تحت هر شرایطی و به طور شبانه روزی با هوشیاری و بیداری کامل در مرزهای کشور مستقر بوده وبا آمادگی کامل همچنان مقاوم واستوار ایستاده اند.

وی ایمان واراده راسخ رزمندگان نیروی زمینی ارتش را در کنار اعتماد به نفس و روحیه خودباوری را رمز ماندگاری 32 ساله کارکنان این نیرو در مرزهای کشور دانست و افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی از نیروهای مومن، انقلابی و ولایتمدار بهره مند هستیم که در برابر هر نیروی متجاوزی با جان ودل از حریم مقدس ایران عزیز دفاع می نمایند.

امیر پوردستان خاطرنشان کرد: در کنار این روحیه تجهیزات نوین نظامی و پیشرفته ترین سلاح های ساخت داخل را در اختیار داریم که با آموزش تئوری و عملی تمامی کارکنان این نیرو در کوتاه ترین زمان ممکن قادرند هرگونه تجهیزات نظامی را علیه دشمنی که بخواهد چشم طمع به خاک مقدس کشورمان را داشته باشدبه کار ببرند.

وی در ادامه تصریح کرد: با همت و توان متخصصان صنایع دفاع امروز نیروی زمینی ارتش به انواع پیشرفته ترین و جدیدترین موشک های ساخت داخل مجهز شده است و به جرات و با اطمینان می گوئیم که از توان موشکی بالایی برخورداریم به نحوی که هرگونه اهداف مورد نظر را می توانیم مورد اصابت قرار دهیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اعلام کرد: قدرت و توانمندی موشکی نیروی زمینی ارتش چنان است که طی آموزشهای منظم ارائه شده به کارکنان قادریم با کمترین درصد ممکن اشتباه در هر مرحله و مقطعی علیه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که قصد شیطنت داشته باشند ، وارد عمل شویم.


منبع خبر : عصرايران

جمعه 18 تیر 1389  2:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها