0

فال امروز 17 تیر ماه 1389

 
a_mazaheri
a_mazaheri
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1387 
تعداد پست ها : 2011
محل سکونت : اصفهان

فال امروز 17 تیر ماه 1389

متولدین فروردین : اوضاع مالی خیلی بهتر از همیشه خواهد شد. برای سرمایه گذاری ، تعویض منزل و یا پروژه های بزرگ به پول بزرگی دست می یابید. راه حل های خلاقانه در گرو افكار شما هستند. برای پیشرفت كار به لیاقت كافی و مدیریت زمان نیاز مبرم دارید.

  متولدین اردیبهشت : این هفته موفق خواهید شد از موانع عبور كنید. در این زمان خواهید توانست از الگوهای منسوخ فكری خود دست كشیده و جدید شوید! از طریق روزنامه، بحث و یا كار خواهید توانست راهنمایی های لازم را كسب كرده و در تاریكی بدرخشید! باید برای موارد دیگر وارد مذاكره شوید . برای آشپزی، باغبانی، دكوراسیون و فنگ شوی وقت بگذارید.

  متولدین خرداد : خیلی از حقایق را كشف می كنید. نیازها و خواسته های خود را خیلی رك و صریح بیان كنید. سعی كنید گرایش به سمت درستكاری داشته باشید.در این هفته نوشتن ویا منتشر كردن پروژه ها به مرحله عمل نمی رسند. نمی خواهید پول بیشتر داشته باشید؟ می توانید از طریق كلاس فشرده مهارت لازم را كسب كنید. شش هفته آینده را برای مطالعه زمان بگذارید. روابط شما با كسی كه دوستش دارید بهتر میشود.
  متولدین تیر :  رهبری پروژه ای را بر عهده بگیرید. برای یك پیروزی جشن می گیرید. سعی كنید زیاد به اطرافیان اطمینان نكنید . با شجاعت پیش بروید و سكان كشتی رندگی خود را به دست بگیرید. حتما موفقیت با شماست.

  متولدین مرداد : شما بسیار اجتماعی هستید. افكار خلاقانه خود را با دوستان، خانواده و همسایه ها شریك شوید. می توانید برای رسیدن به هدف ، تیمی تشكیل دهید و در صدر قرار بگیرید. به اطرافیان بیشتر از آنچه كه هستند اعتماد كنید! دیدگاه خود را كاملا واضح بیان كنید تا دیگران كاملا متوجه خط مشی ها بشوند. به یك دوست صمیمی خود خیلی فكر می كنید. می توانید قرار ملاقاتی با او بگذارید. زمان آن رسیده كه احساسات خود را برای یكدیگر بیان كنید.

  متولدین شهریور :   یك مرحله از زندگی شما در حال بازسازی است . برای پیشبرد اهداف خود باید برنامه ریزی بهتری داشته باشید .قدم اول: بدانید چه هدفی را دنبال می كنید؟ باید غرور خود را كنار بگذارید و از دیگران كمك بگیرید. ایشان نیز برای كمك به شما مشتاق هستند. مشكل اینجاست كه اخیرا نسبت به اطرافیان خود منصف نبوده اید! صداقت به شما عشق را بر می گرداند و بیشتر از آنچه كه باید ، شما را حمایت خواهند نمود.


  متولدین مهر : میتوانید در این هفته حضور خود را ابراز نموده و افكار خود را بیان كنید. اكنون قادر خواهید بود برای راه اندازی یك پروژه ، تیمی را سرپرستی كنید. اگر مسیر حركت را درست نمی بینید، میتوانید آن را تغییر دهید. تا ماه آینده باید این تیم را هدایت كنید. به زودی خیلی از شرایط برای شما بهتر و بهتر خواهد شد.

  متولدین آبان : بدون عشق زندگی خالی خواهد بود. اگر اخیرا در روابط عاطفی دچار مشكل و نا امیدی شده اید، باید یك درس بزرگ برای زندگی عشقی آینده خود بگیرید. اگر به تازگی با شخصی رابطه برقرار كرده اید، باید بیشتر مراقب رفتارهای خود باشید و از تجربیات قبلی درس بگیرید. راهی برای بیان افكارتان بیابید. هنر، موزیك و گرافیك می تواند برای ابراز خلاقیت های شما مناسب باشد.

  متولدین آذر :   دائما در حال رویاپردازی هستید. سعی كنید بیشتر افكارتان را بنویسید. باید با دقت بیشتری رانندگی كنید. برای دست برداشتن از خیالبافی ها برای خود برنامه ریزی كنید. با دوستان قرار مهمانی، كافی شاپ و گردش بگذارید. منتظر تماس آنها نباشید، خودتان پیشنهاد این برنامه ها را بدهید. قدم زدن با یك دوست می تواند به شما كمك بیشتری كند.


  متولدین دی : می توانید با گروهی در زمینه كارهای هنری همكاری نمائید. این هفته زمان خالی نخواهید داشت. برای خارج شدن از روال عادی زندگی باید بیشتر مسافرت كنید، مسافرتهای یكروزه و یا تعطیلات آخر هفته. باید در یك مكان عمومی برای كسی كه دوستش دارید، جشنی ترتیب دهید. باید در این هفته از یك كاری خلاص شوید. نامزد كنید، نوشته ها را كامل كنید، خانه ای اجاره كنید، و یا حتی از كسی كه نمی خواهید جدا شوید. باید كاملا نسبت به انتخابهای خود برای ازدواج دقیق باشید.هرگز بر روی عشق و ازدواج شرط بندی نكنید!

  متولدین بهمن :  لیست برنامه های خود را در این هفته تغییر دهید.شراكت در یك كلاس خاص میتواند برای شما خوب باشد. با اینكه از فخرفروشی متنفر هستید، ولی باید در این هفته كمی با سیاست بیشتری رفتار كنید. پیشنهاد پدرتان میتواند فوق العاده موثر باشد، باید در این هفته با او صحبت نمائید. برای كم كردن استرس، باید به ورزش بپردازید.


  متولدین اسفند : انرژی خود را با مهارت كنترل كنید. اطرافیان به شما معتاد هستند. با دوستان قدیمی بیشتر رابطه را حفظ كنید. یك رابطه معنوی و عمیق در حال شكل گیری است اما شما كمی آسیب پذیر به نظر می رسید. پول قابل ملاحظه ای در راه است! برنامه ریزی ورزش را فراموش نكنید. سه روز ورزش در هفته روحیه شما را بالابرده و به تغذیه شما هم كمك می كند.

پنج شنبه 17 تیر 1389  7:07 AM
تشکرات از این پست
ayesh1344
ayesh1344
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1389 
تعداد پست ها : 5083
محل سکونت : خوزستان
پنج شنبه 17 تیر 1389  9:08 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها