0

گزارش تصویری فرش قرمز فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پائیز

leila0033
leila0033
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 4855

فرش قرمز فیلم سینمایی هفت دقیقه تا پائیز شب جمعه با حضور عوامل تهیه و تولید فیلم در محل تالار حرکت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بخش سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)،سيد جمال ساداتيان كه در مراسم فرش قرمز فيلم «هفت دقيقه تا پاييز» كه شامگاه گذشته ـ 28 خرداد‌ماه ـ در سالن ايوان «شمس» سخن مي‌گفت، اظهار داشت: اثر هنري با مخاطب زنده است و اميدوارم اين‌گونه آثار مخاطب خود را داشته باشد تا باعث شود منتقدان هم كمتر غُر بزنند.

وي با اشاره به عدم حضور هديه تهراني در اين مراسم گفت: او صاحب فكر و انديشه است و چيزي او را رنج مي‌دهد كه باعث شده خودش را از سينما دور كند و از اين‌كه در اين مراسم هم نيست، متاسفم.

عليرضا اميني كارگردان اين فيلم هم در سخن كوتاهي ديدن فيلم با تماشاگران را لحظه بسيار خوبي برشمرد.

محسن طنابنده بازيگر و نويسنده فيلم‌نامه «هفت دقيقه تا پاييز» درباره‌ فيلمنامه اين فيلم اظهار داشت: بخشي از كار ،كارگاهي و در حين ساخت فيلم نوشته شد و من كه مشغول بازي هم بودم ديگر كم آوردم و استاد عليرضا نادري آمدند و بخشي از كار را بر عهده گرفتند.

حامد بهداد بازيگر اين فيلم هم گفت: من جوايز زيادي نگرفتم، اما الان كه با طنابنده صحبت مي‌كرديم مي‌گفت براي اين فيلم حتما بايد جايزه مي‌گرفتي.

وي با اشاره به حاضران در سالن كه به شدت او را تشويق مي‌كردند اظهار داشت: از اين احساس بسيار سپاسگزارم. هم‌چنين از پدر‌ومادرم كه در سالن هستند و ذرات زندگي را به من ياد دادند. ما به هنرمند‌بودن احتياج داريم و اين يك زندگي مقدس است.

در ابتداي اين مراسم كه در سالن ايوان شمس برگزار شد، عليرضا نادري نويسنده فيلمنامه، عليرضا كهن‌ديري سازنده موسيقي، محمد سال‌افزون طراح صحنه، رعنا اميني طراح لباس، محسن روشن صداگذار، هديش شاملو سازنده جلوه‌هاي ويژه‌ رايانه‌اي و علي تيموري دستيار كارگردان و برنامه‌ريز به روي سن رفتند و جوايزي دريافت كردند.

مازيار فلاحي و احسان حق‌شناس هم در فواصل برنامه قطعات موسيقي را اجرا كردند.

در اين مراسم كه به همت سايت سينماي ما برگزار شد،كليپ‌هايي از فيلم‌هاي هديه تهراني و حامد بهداد پخش شد و در پايان تصاوير يكي از ترانه‌هاي اجرا شده توسط حامد بهداد به حاضران تقديم شد.

برای دیدن عکسها در سایز اصلی روی هریک کلیک کنید

مراسم افتتاحيه فيلم هفت دقيقه تا پاييز در ايوان شمس

عليرضا اميني كارگردان و سيد جمال ساداتيان تهيه كننده فيلم هفت دقيقه تا پاييز

محسن تنابنده بازيگر فيلم هفت دقيقه تا پاييز

مراسم افتتاحيه فيلم هفت دقيقه تا پاييز در ايوان شمس

حامد بهداد در مراسم افتتاحيه فيلم هفت دقيقه تا پاييز

حامد بهداد بازيگر فيلم هفت دقيقه تا پاييز

عوامل فيلم سينمايي هفت دقيقه تا پاييز

عليرضا اميني و حامد بهداد در مراسم افتتاحيه فيلم هفت دقيقه تا پاييز

حامد بهداد بازيگر فيلم هفت دقيقه تا پاييز در مراسم فرش قرمز

عليرضا اميني در مراسم افتتاحيه فيلم هفت دقيقه تا پاييز

حامد بهداد بازيگر فيلم هفت دقيقه تا پاييز در مراسم فرش قرمز