0

سال 89 سال آموزش و آمادگي دفاعي سپاه است

 
alishakeri
alishakeri
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : فروردین 1389 
تعداد پست ها : 107
محل سکونت : فارس

سال 89 سال آموزش و آمادگي دفاعي سپاه است

به نقل از روابط عمومي نيروي زميني سپاه، همايش بزرگ فرماندهان و مسئولين نيروي زميني سپاه به منظور حفظ آمادگي و تقويت توان رزم و ارتقاء آموزش در مشهد مقدس در جوار بارگاه ملكوتي ثامن‌الحجج علي‌بن موسي‌الرضا (ع) با حضور سردار محمدعلي جعفري فرمانده كل سپاه، سردار پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه، سردار عراقي جانشين نيروي زميني سپاه و حجت‌الاسلام‌ علم‌الهدي امام جمعه مشهد مقدس و حجت‌الاسلام محمدهادي رضايي مسئول نمايندگي ولي‌فقيه در نيروي زميني سپاه برگزار شد.
در دومين روز اين همايش سردار پاكپور فرمانده نيروي زميني سپاه طي سخناني اظهار داشت: سال 89 سال آموزش و آمادگي دفاعي است و رمز آمادگي بيش‌تر منوط به آموزش خوب، با كيفيت و منسجم است.
وي ادامه داد: در صورت استمرار آموزش‌ها و تقويت آمادگي و افزايش توان رزمي مي‌توانيم تهديدات را به فرصت تبديل كنيم بنابراين فضاي محيطي و آموزشي بايد سرسبز و با نشاط و شاداب باشد كه موجب تقويت روحيه و ايمان نيروهاي آموزشي شود و بازدهي آموزش را بالا ببرد.
فرمانده نيروي زميني سپاه خاطرنشان كرد: نظم و انضباط و معنويت‌افزايي در مراكز آموزش براي ما حائز اهميت است و بر ميزان آمادگي نيروهاي ما در مقابله با دشمنان خواهد افزود.
جمعه 11 تیر 1389  3:08 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها