0

قنبرزاده: نفت در ورزشگاه تهرانسر ميزبان حريفان خواهد بود

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

قنبرزاده: نفت در ورزشگاه تهرانسر ميزبان حريفان خواهد بود

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه نفت تهران گفت: در ليگ يازدهم در ورزشگاه تهرانسر ميزبان حريفان خواهيم بود.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد وضعيت تيم نفت تهران گفت: روز پنج‌شنبه هيئت مديره باشگاه نفت با دستور علي آبادي سرپرست وزارت نفت تشكيل جلسه داد. در اين جلسه مقرر شد تيم در تهران به فعاليت خود ادامه بدهد و حسين فركي نيز سرمربي ما در فصل آينده است. ما به ايشان اعتقاد داريم. فركي با وجود اينكه با باشگاه نفت قراردادي نداشت اما سه هفته تيم را تمرين داد آن هم در شرايطي كه وضعيت تيم نفت مشخص نبود. فركي حتي به پيشنهادهايي از ليگ برتر و ليگ دسته اول به خاطر نفت پاسخ منفي داده بود.

وي ادامه داد: تاكنون 4 بازيكن درجه اول ايراني جذب كرده‌ايم و تا زماني كه قراردادشان در هيئت فوتبال تهران ثبت نشود نام آنها را اعلام نخواهيم كرد. همچنين يك بازيكن درجه اول خارجي را نيز مد نظر داريم. با وجود اينكه فرصت كمي در اختيار داريم اما تلاش مي‌كنيم تيم خوبي روانه بازي‌ها كنيم. وزارت نفت استاد مديريت بحران است. فصل گذشته نيز همه مي‌گفتند نفت سقوط خواهد كرد كه در نهايت اين اتفاق رخ نداد.

مديرعامل باشگاه نفت تهران در مورد ورزشگاه اختصاصي اين تيم نفت عنوان كرد: قرار است در ورزشگاه تهرانسر ميزبان حريفان باشيم، البته در ديدارهايي كه سازمان ليگ و شواري تامين با ميزباني ما موافقت كنند. به همين دليل تصور مي‌كنم به جز ديدار با تراكتورسازي، پرسپوليس و استقلال مسابقات ديگر ما در تهران در ورزشگاه تهرانسر برگزار شود.

قنبرزاده در مورد دستياران حسين فركي و اظهاراتي كه ناصر فرياد شيران عليه او انجام داد، گفت: ايشان اختيار تام دارند تا دستيارانشان را انتخاب كنند. در مورد فرياد شيران بايد بگويم كه در هيچ كجاي دنيا رسم نيست كه در يك باشگاه يك مربي در مورد سياست‌هاي كلان باشگاه صحبت كند، آن هم باشگاهي كه زير مجموعه وزارتخانه است هيئت مديره، مديرعامل و سخنگو دارد. يك مربي آن هم مربي كه دستيار سوم سرمربي تيم در يك نيم فصل بوده نهايتا مي‌تواند در حيطه مسايل فني اظهار نظر كند يا به عنوان يك دوستدار فوتبال يا شهروند حرف‌هايش را بزند. اين مسئله با عرف و منطق سازگار نيست كه يك مربي كه هيچ مسئوليت اجرايي نداشته بخواهد در مورد مسايل كلان باشگاه اظهار نظر كند. كارها بايد در فضاي منطقي و به دور از جار و جنجال انجام شود.

مديرعامل باشگاه نفت تهران با اشاره به مصوبه مجلس براي هزينه دولت در ورزش قهرماني به فارس گفت: اين اتفاق مباركي در ورزش ايران است. جلسه‌اي با فراكسيون وزرش مجلس و اداره كل قوانين مجلس داشتيم كه موضوع به وزارت ورزش ارجاع داده شد تا تفاوت ورزش قهرماني و ورزش حرفه‌اي را اين وزارتخانه مشخص كند و خوشبختانه اعلام شد تمامي ورزش‌ها به جز فوتبال ليگ حرفه‌اي ورزش آماتور هستند و به اين ترتيب دولت مي‌تواند در تمامي رشته‌ها هزينه كند. به اين ترتيب چيزي در حدود 120 تيم از بلاتكليفي نجات پيدا كردند.

قنبرزاده تاكيد كرد: بارها قرعه كشي ليگ واليبال به تعويق افتاد و اكثر فدراسيو‌ن‌هاي ورزشي بدون هزينه دولت نمي‌توانستند ليگ‌هايشان را راه اندازي كنند. دو و ميداني كه مي‌گفت بدون حضور وزارت صنايع و وزارت نفت امكان برگزاري ليگ ندارد و در كشتي فرنگي و آزاد هم اوضاع به همين ترتيب بود. بايد از اميدوار رضايي رئيس فراكسيون ورزش نهايت تشكر را داشت كه اين موضوع را پيگيري كردند و در نهايت با كمك حميد سجادي اين اجازه به دولت داده شد تا در همه رشته‌هاي ورزشي به جز فوتبال ليگ برتر هزينه كند. ابهام در قانون برطرف شد تا بسياري از تيم‌هاي ورزشي از بلاتكليفي نجات پيدا كنند.
انتهاي پيام/

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

جمعه 24 تیر 1390  7:52 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها