0

رائول با شالکه تمدید نمی کند

 
mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

رائول با شالکه تمدید نمی کند

طبق گزارش منتشره در روزنامه اشپورت بیلد آلمان، رائول گونسالس ستاره اسپانیایی باشگاه شالکه قراردادش با این تیم را تمدید نخواهد کرد.

قرارداد کنونی او با شالکه تا سال 2012 اعتبار دارد.

این درحالی است که رائول عملکرد خوبی در ترکیب شالکه در فصل گذشته داشت و از محبت و حمایت هواداران این تیم هم برخوردار است. رائول تابستان گذشته و زمانی که فلیکس ماگات،هدایت شالکه را برعهده داشت به تیم شهر گلزنکرشن منتقل شد.

با برکناری ماگات و روی کار آمدن رالف رانگنیک، اوضاع رائول در رختکن این تیم تغییر کردو شنیده می شود که جایی دربرنامه های آتی مربی جدید شالکه ندارد

روزنامه بیلد پیش از این در گزارشی اعلام کرده بود که رانگنیک رائول را کند می داند و معتقد است که او آن جنب و جوش لازم برای بازی در نوک حمله تیمش را ندارد

این روزنامه ورزشی روز گذشته هم در گزارش خوداعلام کرده که رائول با به ثمر رساندن 13 گل در یک فصل بوندس لیگا و 5 گل در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا وظایف خود را به خوبی انجام داده. این درحالی است که رائول از آوریل سال گذشته اعلام کرده بود که آماده است تا قراردادش را تمدید کرده و در شالکه بماند و درگفت وگو با رسانه های آلمانی گفته بود که در حال انجام مذاکراتی با شالکه برای تمدید قراردادش است ولی این طور به نظر می رسد که اسطوره سابق فوتبال رئال اکنون تصمیم دیگری را در سر دارد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:12 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها