0

دست ايران به مدال نرسيد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

دست ايران به مدال نرسيد

خبرگزاري فارس: تيم‌هاي ملي شمشيربازي ايران در 3 بخش اسلحه فلوره، اپه و سابر در مسابقات قهرماني آسيا نتوانستند به مدال دست يابند.

به گزارش خبرنگار ورزشي باشگاه خبري فارس «توانا»، مسابقات شمشيربازي قهرماني آسيا از 17 تيرماه در شهر سئول كره‌جنوبي آغاز شد و پس از برگزاري رقابت‌هاي انفرادي، مسابقات تيمي از 20 تيرماه آغاز شد.
در بخش اسلحه سابر 14 تيم حضور داشتند كه نمايندگان ايران با 32 امتياز پس از تيم‌هاي كره‌جنوبي، چين، هنگ‌كنگ و قزاقستان در رده پنجم ايستادند. اين مقام ايران در حالي به دست آمد كه قبل از اعزام به رقابت‌ها با توجه به كسب مدال برنز سال گذشته، بيشترين شانس براي كسب مدال رقابت‌هاي امسال نيز در اين اسلحه وجود داشت. مجتبي عابديني، علي پاكدامن، فرزاد باهر ارس‌باران و محمد فتوحي تركيب تيم ايران را در اين اسلحه تشكيل مي‌دادند.
در اسلحه فلوره نيز تيم ايران با تركيب حميد نجفي، وحيد ذوالفقاري، شروين طلوعي و حامد صيادقنبري با 30 امتياز به مقام ششم رسيد. در اين قسمت 13 تيم حضور داشتند كه چين با 64 امتياز به مقام قهرماني رسيد و ژاپن و كره‌جنوبي به ترتيب مقام‌هاي دوم و سوم را از آن خود كردند.
تيم ايران در اسلحه اپه نيز با تركيب علي يعقوبيان، عبدالله سراجيان، حامد صداقتي و سامان آزاديان با 30 امتياز در رده ششم قرار گرفت. كره‌جنوبي با 64 امتياز قهرمان اين بخش شد و چين و قرقيزستان مقام‌هاي دوم و سوم را از آن خود كردند.
همچنين تيم بانوان ايران نيز كه تنها در اسلحه اپه شركت كرده بود نتواسنت مقامي بهتر از دهمي دست يابد. بهاره غياث‌آبادي، مهسا پوررحمتي، مريم پوردانا و وحيده نادعلي اعضاي تيم ايران را در اين دوره از رقابت‌ها تشكيل مي‌دادند كه با 24 امتياز در بين 16 تيم مقام دهمي را از آن خود كردند. در اين قسمت تيم‌هاي چين، كره‌جنوبي و ژاپن به ترتيب مقام‌هاي اول تا سوم را كسب كردند.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 23 تیر 1390  2:02 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها