0

دولت غير از ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌ها مي‌تواند هزينه كند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

دولت غير از ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌ها مي‌تواند هزينه كند

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه نفت تهران گفت:‌ امروز مصوب شد دولت به جز در ليگ برتر فوتبال در ساير رشته‌هاي ورزشي و حتي ليگ‌هاي دسته اول، دوم و سوم فوتبال مي‌تواند هزينه كند.

منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي فارس اظهار داشت:‌ امروز نشستي با حضور اميدوار رضايي رئيس فراكسيون ورزش مجلس، مديركل اداره تدوين قوانين مجلس، شاه‌كرمي مديركل ورزش وزارت نفت و خود من تشكيل شد. با پي‌گيري‌هاي اميدوار رضايي رئيس فراكسيون ورزش در نهايت ابهامي كه در قانون براي هزينه‌كرد در ورزش از سوي دولت بود، برطرف شد.
وي گفت: طبق قانون توسعه پنجم دولت فقط حق داشت در ورزش قهرماني هزينه كند و حق هزينه در ورزش حرفه‌اي را نداشت اما اينكه تعريف ورزش حرفه‌اي و قهرماني چيست بسياري از رشته‌هاي ورزشي را بلاتكليف نگه داشته بود كه خوشبختانه پس از جلسه امروز و با پيگيري اميدوار رضايي مقرر شد وزارت ورزش تعريف خود را از ورزش قهرماني و ورزش حرفه‌اي ارائه كند كه با پيگيري‌هاي لازم با عباسي سرپرست وزارت ورزش و حميد سجادي در نهايت اين اجازه به دولت داده شد كه در تمام رشته‌هاي ورزشي و حتي فوتبال به غير از ليگ برتر حرفه‌اي فوتبال دولت حق هزينه كردن داشته باشد.
وي ادامه داد: به اين ترتيب وزارتخانه و نهاد‌هاي دولتي مي‌توانند در تمام رشته‌هاي ورزشي و حتي ليگ‌هاي دسته اول، دوم و سوم فوتبال تيم‌داري كنند اما حق هزينه در ليگ برتر فوتبال را ندارند. ليگ برتر فوتبال ورزش حرفه‌اي محسوب مي‌شود.
انتهاي پيام/م

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

پنج شنبه 23 تیر 1390  1:32 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها