0

صدر: كانديداهاي مجلس بايد موضع خود را در برابر فتنه 88 مشخص كنند

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

صدر: كانديداهاي مجلس بايد موضع خود را در برابر فتنه 88 مشخص كنند

نايب رئيس مجلس گفت هر كس بخواهد وارد مجلس يا دولت شود، بايد موضع خود را در برابر جريان فتنه مشخص كند.
سيدشهاب الدين صدر كه به مناسبت روز جوان در مسجد امام جعفر صادق سخنراني مي كرد، در پاسخ به سوالي درباره وضعيت فتنه گران گفت: در اين جريان تعدادي از چهره ها كه در گذشته خدماتي به انقلاب ارائه كرده بودند، از يك آزمون الهي مردود بيرون آمدند و لطماتي را به نظام وارد كرده اند اما اكنون تكليف ما با اين جريان و افراد فتنه گر مشخص است و هركسي كه بخواهد وارد مجلس يا دولت شود بايد موضع خود را در برابر جريان فتنه 88 مشخص كند.
صدر درباره جريان انحرافي نيز، تصريح كرد: برخي از چهره هاي اين جريان افراد كم سواد و بي اطلاعي هستند كه اطراف تعدادي از مسئولان را گرفته اند و حرف هاي بي ربط و بي جهتي مي زنند و نظرات نادرستي را درباره اسلام، امام زمان(عج) و امت اسلامي مطرح مي كنند كه قابل قبول و تحمل نيست.
وي ادامه داد: ما براي دفاع از انقلاب و نظام بهاي زيادي پرداخته ايم و امروز اين انقلاب با رهبري عالمانه و حكيمانه مقام معظم رهبري، به كسي اجازه نخواهد داد كه فتنه به پا كنند و عموم مردم در تبعيت از رهبري و حركت در جهت آرمانهاي امام و شهدا، ترديدي به دل ندارند.
اين نماينده مجلس در ادامه، موضع گيري اخير محمدرضا خاتمي در برابر سخنان فرمانده سپاه را نيز اهانت به اين نهاد و نامناسب توصيف كرد و گفت: سپاه و فرهنگ سپاهي در كشور ما مقدس است و نبايد عده اي به خود اجازه دهند كه به فرماندهان و مسئولان سپاهي با تمام افتخاراتي كه براي كشور كسب كرده اند، بي احترامي كنند.
وي درباره طرح هاي جداسازي جنسيتي در دانشگاه هاي كشور هم، با انتقاد از سياسي شدن بحث رعايت عفاف و مسايل شرعي در محيط هاي دانشگاهي، خواستار بررسي كارشناسي و اصولي اين موضوع در نهادهاي مسئول مانند شوراي عالي انقلاب فرهنگي شد.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:16 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها