0

سوريان : هدفم كسب مدال المپيك است

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

سوريان : هدفم كسب مدال المپيك است

دارنده پنج مدال طلاي مسابقات جهاني كشتي فرنگي گفت: تمام تلاش خود را براي حضور دوباره در رقابت هاي المپيك به كار مي گيرم ، با اين حال تابع تصميم محمد بنا هستم.
حميد سوريان، فرنگي كار وزن 55 كيلوگرم كشورمان ضمن بيان اين مطلب افزود: ماه گذشته در مسابقات بين المللي گرجستان حضور پيدا كردم و در همان دور نخست مغلوب كشتي گيري از كشور تركيه شدم البته در آن مسابقات مانند هميشه وزن كم نكردم و در وزن 60 كيلوگرم راهي ميدان شده بودم.
وي ادامه داد: مدتي است كه يك مربي بدنساز اختصاصي با صلاحديد سرمربي تيم ملي براي من و در جهت كمك به آماده سازي ام در خانه كشتي حضور دارد و اميدوارم بتوانم تا رقابت هاي جهاني تركيه به مرز آمادگي مطلوب برسم. سوريان در پايان با اشاره به اينكه هدفش مدال المپيك و فراموش كردن خاطره پكن در لندن است خاطرنشان كرد: همان طور كه در ابتدا نيز عنوان كردم حضورم در مسابقات جهاني و گزينشي المپيك لندن اين دوره هنوز قطعي نشده است و شايد بنا تشخيص دهد تا فرد ديگري امسال جاي من را در مسابقات جهاني بگيرد. رقابت هاي كشتي قهرماني جهان و گزينشي المپيك لندن روزهاي 20 تا 27 شهريور ماه در شهر استانبول تركيه برگزار مي شود.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

پنج شنبه 23 تیر 1390  12:03 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها