0

آقاي فابرگاس! مرد باش و به آرسنال وفادار بمان

mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تعداد پست ها : 6667

آقاي فابرگاس! مرد باش و به آرسنال وفادار بمان

بازيكن تيم فوتبال آرسنال انگليس در پيامي براي هم‌تيمي اسپانيايي‌اش گفت: سسك، مرد باش و به تيم وفادار بمان.
 به نقل از روزنامه سان، جك ويلشير پس از هياهوي بسياري كه در هفته‌هاي اخير در ارتباط با قضيه انتقال سسك فابرگاس،‌ كاپيتان 24 ساله توپچي‌ها به بارسا پيش آمد، از خود واكنش نشان داد. وي كه اكنون همراه لندني‌ها در تور خاور دور در مالزي به سر مي‌برد، اظهار داشت: وفاداري بخش عمده‌اي از فوتبال است. اين خصلت نشان مي‌دهد كه شما، يك مرد واقعي هستي يا نه. اگر وفادار هستي، ‌اين امر نشان مي‌دهد كه يك مرد واقعي به شمار مي‌رويد.

وي ادامه داد: ما نسبت به آرسنال وفادار هستيم و اين موضوع را در گذشته نشان داده‌ايم. سسك هم سال قبل اين خصلت را نشان داد. اميدواريم امسال نيز اين مشخصه را امسال چند بازيكن نشان دهند. چون مي‌خواهيم ببينم مي‌توانيم جام بگيريم يا نه.
با بيان اين اظهارات ستاره 22 ساله، بازيكنان جدايي‌طلب همچون فابرگاس و سمير نصري را آماج حمله قرارداد.

به باور هافبك جوان تيم لندني، شرايط فابرگاس مشابه لوكامودريچ در تاتنهام است. زيرا هافبك كروات تيم رقيب همشهري خواهان رفتن است، ولي تاتنهام از اين امر جلوگيري مي‌كند. او گفت: اگر به تاتنهام نگاه كنيد، آنها دارند مي‌جنگند تا مودريچ را حفظ كنند.اين رفتار در همه تيم‌ها يكسان است. زيرا هر تيم مي‌خواهد بهترين ستارگانش را حفظ كند. ما هم بايد بهترين‌هايمان را حفظ كنيم اگر مي‌خواهيم فصل بعد صاحب جام شويم.

او ادامه داد: روبين فان پرسي مي‌گويد تيم اگر فابرگاس را بفروشد، به هم مي‌ريزد. من هم به اين حرف اعتقاد دارم. سسك به نحوي الگوي من است . بازيكني است كه مي‌خواهم به حد و اندازه‌هايش برسم.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

چهارشنبه 22 تیر 1390  5:26 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها