0

حدادي‌فر: جايگزين خلعتبري جاي او را پر مي‌كند

 
mehdi900
mehdi900
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 6667
محل سکونت : بوشهر

حدادي‌فر: جايگزين خلعتبري جاي او را پر مي‌كند

كاپيتان تيم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: جدايي خلعتبري از ذوب‌آهن ضربه بزرگي به تيم ما زد اما مطمئن باشيد بازيكن جايگزين وي، مي‌تواند عملكرد وي را جبران كند.
به گزارش گل به نقل از ایمنا  قاسم حدادي‌فر با اشاره به اردوي تيم ملي در اتريش اظهار داشت: اردوي خوبي در اتريش داشتيم و بازيكنان در اردوي اتريش به هماهنگي مورد نظر كي‌روش نزديك تر شدند و طبق نظر وي به فعاليت پرداختند.
 وي ادامه داد: كي‌روش سبك خودش را دارد و با ديگر مربيان متفاوت است اما او مي‌تواند تاثيرات شگفتي بر فوتبال ايران و فوتبال ما را به شرايط حرفه‌اي دنيا نزديك تر كند.
 هافبك تيم ذوب‌آهن به بازيكنان جذب شده توسط ذوب‌آهن طي روزهاي گذشته اشاره كرد و بيان داشت:‌ بايد بگويم دست مسئولان باشگاه براي جذب اين بازيكنان درد نكند زيرا دليلي و همكاران وي همه تلاش خود را به كار گرفتند و مهره‌هاي خوبي به تيم اضافه كردند و مطمئنم با اين مهره‌ها امسال مي‌توانيم قهرماني را ازآن خود كنيم.
وي در مورد جدايي خلعتبري از ذوب‌آهن اضافه كرد:‌ محمدرضا يكي از بازيكنان مهم و تاثير گذار ما به شمار مي‌رفت و جدايي وي قطعا به ذوب‌آهن ضرر مي‌زند اما مطمئنم باشگاه به دنبال جذب بازيكنان خوب بر خواهد آمد و جايگزين خلعتبري جاي او را پر خواهد كرد.

« سعادتمند کسی است که از هر اشتباه و خطایی که از او سر می زند، تجربه ای جدید به دست آورد »
سقراط

چهارشنبه 22 تیر 1390  3:36 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها