0

اسكودتوي باد آورده اينتر را پس بگيريد

 
masoud2star
masoud2star
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 2823
محل سکونت : فارس

اسكودتوي باد آورده اينتر را پس بگيريد

 

زمن:

اسكودتوي باد آورده اينتر را پس بگيريد
 

سرمربي صاحب نام تيم فوتبال پسکاراي ايتاليا به جمع کساني پيوسته که معتقدند قهرماني سال 2006 بايد از اينترميلان پس گرفته شود.


   به نقل از گازتا دلو اسپورت، زدنک زمن که پيش از اين نيز بارها عليه تباني و دست داشتن داوران در تغيير نتيجه بازي‌ها اعتراض‌ خود را نشان داده اين بار نيز به شکل واضح از سران فوتبال در ايتاليا خواسته که قهرماني مشکوک اينتري‌ها را از آن‌ها پس بگيرند.

در پايان فصل 2006-2005 يوونتوس قهرمان سري A شد ولي به دليل دست داشتن در تباني، قهرماني ‌آن‌ها پس گرفته و به اينترميلان داده شد ولي اکنون نيز خبرهايي در مورد حضور اينتر در اين تباني‌ها شنيده مي‌شود که بسياري از کارشناسان فوتبال معتقدند قهرماني‌ آن‌ها نيز بايد پس گرفته شود.

زمن که اکنون هدايت تيم پسکاراي ايتاليا در سري B را برعهده دارد در اين‌باره گفت: شواهد نشان از آن دارد که نرآتزوري‌ها نيز بايد جريمه شوند. اينتر نيز در تباني‌ها حضور داشته‌‌اند، پس نمي‌توانيم آن‌ها را قهرمان آن فصل بدانيم. بايد اسکودتوي باد آورده اين تيم نيز پس گرفته شود. اکنون چندين باشگاه ادعا دارند که قهرماني آن فصل بايد به آن‌ها داده شود. به هر حال اين قدمي است که بايد برداشته شود و ما از سران فوتبال در ايتاليا انتظار داريم که حقيقت را براي همه روشن کنند.

 

چهارشنبه 22 تیر 1390  1:35 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها