0

تيم‌هاي ليگ برتري ورودي نمي‌دهند

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تيم‌هاي ليگ برتري ورودي نمي‌دهند

خبرگزاري فارس: رئيس هيئت فوتبال استان زنجان با اشاره به مساعدت مدير كل تربيت بدني استان زنجان گفت: تيم‌هاي حاضر در ليگ برتر از دادن ورودي براي شركت در مسابقات معاف شدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، فريدون اصفهانيان شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگارا‌ن با اشاره به مشكلات عديده فوتبال استان زنجان اظهار داشت: در هيئت فوتبال استان به روي همه فوتبال دوستان باز است، تا هركس مي‌تواند به اين فوتبال كمك كند.


وي با بيان اينكه هيئت فوتبال وظايفي دارد، افزود: هيئت فوتبال به همه وظايف خود در حد بضاعت عمل كرده و مي‌كند.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان برگزاري مسابقات در همه رده‌هاي سني، تدوين و اجراي آيين‌نامه، برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي مربيان و داوران را از ديگر وظايف هيئت فوتبال استان عنوان و تصريح كرد: مسابقات بر اساس تقويم طراحي شده برگزار مي‌شود، ضمن اينكه كلاس‌هاي مربيگري و داوري نيز زير نظر اساتيد برجسته در استان برگزار شده و مي‌شود.


وي با اشاره به تعامل خوب هيئت فوتبال با مسئولان ارشد استان خاطرنشان كرد: اين برقراري ارتباط نيز از وظايف هيئت فوتبال است كه به آن عمل شده است.


اصفهانيان با اشاره به تشكيل كميته‌اي براي حمايت از ورزش در استان زنجان به رياست نماينده مردم زنجان در مجلس تاكيد كرد: مديران استان نيز در اين كميته عضو هستند.


وي تشكيل آكادمي فوتبال را براي اجراي طرح آسيا ويژن الزامي برشمرد و تصريح كرد: رسيدن به اهداف آسيا ويژن از اهداف هيئت فوتبال است.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان با اشاره به كمك‌هاي نرم‌افزاري به هيئت‌هاي شهرستان‌هاي استان افزود: اين كمك‌ها براي بهبود اوضاع ادامه مي‌يابد.


وي ابراز اميدواري كرد، طرح‌هاي مصوب در كارگروه فرهنگي در شوراي توسعه برنامه‌ريزي مصوب شود، تا بتوان از ظرفيت‌هاي استان استفاده كرد.


اصفهانيان با اشاره به سروسامان يافتن هيئت فوتبال استان زنجان گفت: در حال حاضر اين هيئت 22 پرسنل دارد، كه اغلب به صورت افتخاري كار مي‌كنند.


وي از چاپ قريب‌الوقوع كتاب فوتبال استان خبر داد و تصريح كرد: اين كتاب و جزوه‌هاي چاپ شده به شناخت فوتبال استان زنجان كمك مي‌كند.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان افزود: كارهاي فرواني براي اصلاح امور فوتبال استان انجام شده است، ولي هنوز به ساختار مورد علاقه نرسيده‌ايم.


وي با اشاره به صعود تيم فوتبال دختران در مقطع راهنمايي به مرحله يك چهارم نهايي براي نخستين بار تاكيد كرد: موفقيت آنها به دليل عدم توجه به دغدغه‌هاي مالي است كه در حال حاضر گريبان فوتبال را گرفته است.


اصفهانيان اضافه كرد: مسئولان ارشد راغب به كمك براي حل مشكلات فوتبال هستند.


وي با گلايه از اصحاب رسانه به وپژه مطبوعات هميشه منتقد گفت: دومين بار است كه همه را دعوت به نشستن رو در رو مي‌كنيم، تا با طرح سئوالات پاسخ‌هاي لازم به منتقدان داده شود كه منتقدان حاضر به حضور نشده‌اند.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان درباره عملكرد مدارس فوتبال تصريح كرد: اين دغدغه فدراسيون فوتبال هم هست، به طوري كه سميناري هم در اين باره برگزار كرد.


وي ادامه داد: چند سال پيش استان زنجان فوتبال خوبي داشت، ولي چون از پايه كار نشده بود، فوتبال استان رو به نزول رفت.


اصفهانيان با اشاره به اينكه قرار است، در پايان فصل تشكيل مدارس فوتبال يك جشنواره بين اين مدارس برگزار شود، افزود: قهرمان اين جشنواره فوتبال به مسابقات كشوري اعزام مي‌شود.


وي با اشاره به اينكه مدارس فوتبال را تشكيل‌دهندگان آن اداره مي‌كنند، تصريح كرد: تشكيل مدارس فوتبال آيتم‌هايي دارد كه اجراي آن از طرف هيئت فوتبال در مدارس فوتبال نظارت مي‌شود.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان زمان و حضور مربي اعلام شده و تعداد حاضران در كلاس را از جمله آيتم‌هايي اعلام كرد، كه تشكيل دهندگان مدارس فوتبال بايد رعايت كنند.


وي تاكيد كرد: حضور در ليگ برتر شرايطي دارد، كه باشگاه بايد آن شرايط را براي حضور در ليگ فراهم كنند.


اصفهانيان با اشاره بر ضرورت سرمايه‌گذاري در فوتبال استان خاطرنشان كرد: شركت‌هاي فعال در استان بايد به ورزش به ويژه فوتبال كمك كنند.


وي كمك‌هاي مقطعي به فوتبال را غير مفيد عنوان كرد و افزود: اين كارها موجب عقب افتادن طرح آسيا ويژن مي‌شود.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان با اشاره به حرف و حديث‌هاي به وجود آمده درباره بودجه ورزش شهرداري گفت: شهرداري‌ها موظف به سرمايه‌گذاري براي روح و روان مردم است.


وي در پاسخ به سؤالي درباره بودجه‌ هيئت فوتبال تصريح كرد: هر چند كمك‌هاي به هيئت‌ها مي‌شود ولي هيئت‌هاي ورزشي بايد خود گردان باشد.


اصفهانيان با اشاره به امكانات سخت‌افزاري استان زنجان افزود: نايب رئيس فدراسيون فوتبال هم داشتن يك تيم فوتسال را حق استان عنوان كرد.


وي همچنين امكانات سخت‌افزاري مناسب استان را زمينه حضور تيم‌هاي ملي در زنجان براي برگزاري اردو اعلام كرد.


رئيس هيئت فوتبال استان زنجان با اشاره به عدم انجام كارهاي لازم براي تيم‌هاي حاضر در ليگ دو و سه كشوري تصريح كرد: چند بازيكن تيم‌هاي استان جذب تيم‌هاي ساير استان‌ها شده‌اند.


وي با بيان اينكه به زودي جلسه‌اي براي بررسي مشكلات فوتبال استان زنجان به ويژه دو تيم البرز شهرداري و تيم شهرداري برگزار مي‌شود، گفت: چرا آنهايي كه هميشه دم از بازيكنان بومي مي‌زنند، حال كه بازيكنان بومي در حال رفتن از استان هستند، حرفي نمي‌زنند.


اصفهانيان در پاسخ به سؤالي درباره سقف قرارداد بازيكنان وفوتبال تصريح كرد: قانون خوبي بود اگر درست اجرا و خاطيان تنبيه مي‌شدند.


وي درباره حقوق داواران در سال جاري گفت: هنوز ابلاغي از فدراسيون نيامده ولي در سال گذشته داور وسط 350 هزار تومان، كمك داوران 250 هزار تومان و داور چهارم 150 هزار تومان دريافت مي‌كنند.

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 21 تیر 1390  11:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها