0

سجادي به حضور تيم ملي زورخانه‌اي ايران در مسابقات آسيايي تاكيد كرد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

سجادي به حضور تيم ملي زورخانه‌اي ايران در مسابقات آسيايي تاكيد كرد

خبرگزاري فارس: معاون وزارت ورزش و جوانان در نامه‌اي خطاب به فدراسيون ورزش‌هاي باستاني و كشتي پهلواني دستور داد، تيم ملي ايران در مسابقات زورخانه‌اي قهرماني آسيا شركت كند.

به گزارش باشگاه خبري فارس «توانا» و به نقل از روابط عمومي فدراسيون بين‌المللي زورخانه‌اي، سيدحميد سجادي، معاون امور ورزشي وزارت ورزش و جوانان در نامه به تاريخ 15 مرداد 1390 به عليرضا صفارزاده، رئيس فدراسيون ورزش‌هاي باستاني و كشتي پهلواني دستور داد: اقدام لازم در خصوص اعزام تيم ملي به مسابقات فوق الذكر به عمل آيد.
معاون ورزشي وزارتخانه ورزش و جوانان تاكيد كرده است باتوجه به اهميت حضور تيم ملي كشورمان در سومين دوره مسابقات زورخانه قهرماني آسيا، با توجه به اين كه كه ايران بنيانگذار فدراسيون بين‌المللي ورزش‌هاي زورخانه‌اي است شركت تيم ملي ايران مي‌تواند در جهت توسعه اين ورزش موثر واقع شود.

سومين دوره مسابقات زورخانه‌اي قهرماني آسيا از 6 تا 9 مرداد ماه با حضور 12 كشور آسيايي توسط كنفدراسيون آسيايي اين ورزش و با حمايت فدراسيون بين‌المللي ورزش‌هاي زورخانه‌اي در بنگلادش برگزار مي‌شود.

به گزارش فارس، چندي پيش فدراسيون زورخانه‌اي در نامه‌اي كه به وزرات ورزش ارسال كرد، اعتراض خود را از فدراسيون بين‌المللي به علت بروز اقدامات غير قانوني انجام داد و از حضور در مسابقات آسيايي انصراف داد.
انتهاي پيام/خ

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 21 تیر 1390  12:51 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها