0

دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی برپا می شود

 
ahmadfeiz
ahmadfeiz
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 20214
محل سکونت : تهران

دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی برپا می شود

دومین مدرسه تابستانی سلول های بنیادی رویان همزمان با همایش زیست شناسی تکوین و سلولهای بنیادی پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی در روزهای 26 تا 31 تیرماه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، این مدرسه تابستانی با همکاری دانشگاه علم و فرهنگ و در محل سالن همایش های پژوهشگاه رویان وابسته به جهاددانشگاهی برپا می شود.

در این برنامه اساتید ایرانی به همراه اساتیدی از کشورهای انگلستان، استرالیا، هلند و ... حضور دارند و دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته زیست شناسی و گرایش های مرتبط و رشته های علوم پزشکی می توانند در این کلاسها ثبت نام کنند و از روند اخبار و دستاوردهای پژوهش شده در این پژوهشگاه مطلع شوند.

امتیاز باز آموزی برای این همایش 12 امتیاز است و دارا بودن دکتری در رشته های زیست فناوری پزشکی، فرآورده های بیولوژیک، ژنتیک مولکولی، جنین شناسی، ژنتیک انسانی (پزشکی)، علوم تشریح، فیزیولوژی، علوم اعصاب، خون شناسی آزمایشگاهی و بانک خون (هماتولوژی) این امتیاز را برای آنها به ارمغان می آورد.

8 امتیاز باز آموزی نیز برای افرادی که دارای دکتری حرفه ای علوم آزمایشگاهی، کارشناس، کارشناس ارشد علوم آزمایشگاهی، دکتری فیزیک پزشکی، دکتری میکروب شناسی (دکتری باکتری شناسی) هستند، اختصاص می یابد.

سر فصل برنامه های این دوره از برگزاری شامل زیست شناسی تکوینی سلولهای بنیادی، زیست شناسی سلولی، اپی ژنتیک - سرطان و مدلهای حیوانی است.

مهلت ثبت نام در مدرسه تابستانی رویان تا 22 تیرماه 90 است.

پیامبر (ص): صبر اگر به بیقراری رسید دعا مستجاب می شود.

عزیز ما قرنهاست که چشم انتظار به ما دارد!

سه شنبه 21 تیر 1390  11:41 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها