0

آمريكايي‌ها با چند سگ وارد يك مسجد در كابل شدند

 
samsam
samsam
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1387 
تعداد پست ها : 50672
محل سکونت : یزد

آمريكايي‌ها با چند سگ وارد يك مسجد در كابل شدند

يك تيم از نيروهاي نظامي آمريكايي با يورش شبانه به يك مسجد و مدرسه علوم ديني در حومه كابل، با سگ وارد اين مدرسه شده و علاوه بر ضرب و شتم طلاب، حريم اين مكان مقدس را هتك كردند.

 مردم محل با برپايي تظاهرات اعتراض آميز اين اقدام نيروهاي خارجي را محكوم كرده و رهايي تعدادي از طلبه‌ها و اساتيد بازداشت شده را خواستار شدند.
"بشير " يك شاهد عيني به خبرنگار فارس در كابل گفت كه بامداد روز سه شنبه (ساعت يك و نيم صبح به وقت محل)، گروهي از نيروهاي مسلح آمريكايي با حمله به مدرسه علوم ديني "ابوحنيفه "، واقع در منطقه "قلعه‌چه " از توابع شهر كابل با توسل به زور وارد اين مدرسه و مسجد شده و علاوه بر ضرب و شتم طلاب و استادان، تعدادي از آنان را نيز با چشم و دست‌هاي بسته با خود بردند.
مشاهدات عيني اين منبع حاكي است كه نيروهاي آمريكايي براي بازرسي اين محل از چند قلاده سگ‌ استفاده كرده و اين حيوانات را بر روي قرآن‌ها و كتب ديني كه در صحن مسجد پراكنده شده بود، عبور دادند.
مردم محل با تجمع و برپايي تظاهرات اعتراض‌آميز اين اهانت نيروهاي خارجي را به شدت محكوم كرده و خواستار آزادي بازداشت شدگان اين مدرسه شدند.
اين نخستين باري نيست كه مقدسات جامعه مسلمان و مذهبي افغانستان مورد اهانت نيروهاي خارجي قرار مي‌گيرد.
پيشتر نيز در ولايت غزني با يورش نيروهاي خارجي به يك مسجد و آتش سوزي محل، تعداد زيادي از قرآن و كتب ديني اين مكان در آتش سوخت و بدنبال آن مردم غزني و بيشتر ولايت‌هاي افغانستان دست به تظاهرات مشابهي زدند.فارس

چهار راه برای رسیدن به آرامش:
1.نگاه کردن به عقب و تشکر از خدا  2.نگاه کردن به جلو و اعتماد به خدا  3.نگاه کردن به اطراف و خدمت به خدا  4.نگاه کردن به درون و پیدا کردن خدا

پل ارتباطی : samsamdragon@gmail.com

تالارهای تحت مدیریت :

مطالب عمومی کامپیوتراخبار و تکنولوژی های جدیدسیستم های عاملنرم افزارسخت افزارشبکه

 

چهارشنبه 9 تیر 1389  2:09 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها