0

تقوي: لك حتما در منصوري مي‌ماند، كشاورز شايد

 
hasantaleb
hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان

تقوي: لك حتما در منصوري مي‌ماند، كشاورز شايد

خبرگزاري فارس: سرپرست تيم فوتسال شهيدمنصوري قرچك ورامين گفت: رضا لك قطعا در تيم ما مي‌ماند.

سيداكبر تقوي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در مورد مصاحبه اخير سرمربي اين تيم و اشاره‌اش به وجود مشكلات در باشگاه خاطرنشان كرد: به هر حال لك مواردي را به عنوان سرمربي تيم مطرح كرده كه حتما در جلسه‌اي مورد بررسي قرار خواهد گرفت. ما هم قبول داريم كه يك سري مشكلات وجود داشته، چون باشگاه خصوصي است و در بخش‌هايي نياز است كه كمك بيشتري از اطراف به مجموعه شود.

وي افزود: در جهت حل اين مشكلات تلاش خواهيم كرد و در عين حال نيز بنا داريم لك را براي فصل آينده نيز حفظ كنيم. قطع يقين وي سال آينده نيز سرمربي منصوري خواهد بود.

تقوي در مورد وضعيت محمد كشاورز بازيكن ملي‌پوش اين تيم كه وي نيز از شرايط موجود منصوري ابراز نارضايتي كرده بود، گفت:‌ ديدگاه ما، حفظ اين بازيكن است اما اگر قرار است او در شرايطي مجددا در تيم بماند كه آرامش نداشته باشد، اين كار را انجام نخواهيم داد. ما بازيكني را مي‌خواهيم كه در آرامش باشد. اگر توانستيم او را از نظر مالي تامين كنيم فصل آينده هم در اختيارش خواهيم داشت اما اگر اين اتفاق رخ ندهد، با انتقالش به تيم‌هاي ديگر موافقت خواهيم كرد.

سرپرست منصوري، چند باشگاه را متقاضي جذب كشاورز دانست و ادامه داد: گيتي‌پسند به صورت كتبي و فولادماهان به صورت شفاهي خواستار جذب اين بازيكن شده‌اند، ضمن اينكه يك تيم ديگر كه نخواسته نامش عنوان شود نيز خواهان وي است.

تقوي تاكيد كرد: در سال‌هاي گذشته باشگاه‌ها به صورت پنهاني با بازيكنان صحبت مي‌كردند و درواقع باشگاه‌ها دور زده مي‌شدند اما خوشبختانه امسال با توجه به وجود قراردادهاي 2 ساله، همه درخواست مكتوب مي‌دهند و اين يك اتفاق خوشايند در ليگ فوتسال است.
انتهاي پيام/‌

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

سه شنبه 21 تیر 1390  2:07 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها